Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Rękawiczki bez palców męskie

Rękawiczki bez palców męskie to świetny wybór podczas wspinaczki. Chronią dłonie w trakcie asekuracji partnera, jak i zmierzania do topu. Sprawdzą się także podczas pokonywania trudnych via ferrat.
6
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
 1. -20%
  Rękawiczki via ferrata Salewa Agner VF DST Gloves - black out
  Rękawiczki via ferrata Salewa Agner VF DST Gloves - black out
  Już od 175,99 zł Cena regularna 219,99 zł
 2. -35%
  Rękawice Salewa Sesvenna Fold Back WS Gloves - black out
  Rękawice Salewa Sesvenna Fold Back WS Gloves - black out
  Już od 181,94 zł Cena regularna 279,90 zł
 3. -20%
  Rękawiczki Climbing Technology Progrip Ferrata - black
  Rękawiczki Climbing Technology Progrip Ferrata - black
  Już od 72,80 zł Cena regularna 91,00 zł
 4. -30%
  Rękawiczki Black Diamond Crag Half Finger - cobalt
  Rękawiczki Black Diamond Crag Half Finger - cobalt
  Już od 69,30 zł Cena regularna 99,00 zł
 5. -30%
  Rękawiczki Black Diamond Crag Half Finger - black
  Rękawiczki Black Diamond Crag Half Finger - black
  Już od 69,30 zł Cena regularna 99,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Rękawiczki bez palców męskie – dedykowane zastosowanie

Podczas wspinaczki często dochodzi do otarć dłoni. Możesz jednak temu zapobiec, korzystając z  odpowiednich rękawiczek. Zabezpieczą one dłonie podczas kontaktu ze skałą czy w trakcie asekuracji. Konstrukcja wykorzystująca otwarte palce pozwala przy tym na swobodną manipulację przy elementach szpeju. Sięgnięcie po karabinek i otworzenie jego zamka nie będzie stanowiło więc problemu. W ofercie posiadamy modele doskonale sprawdzające się również podczas via ferrat. Zabezpieczają dłonie w trakcie pokonywania szlaku o charterze wspinaczkowym. Kontakt ze stalowymi linami nie będzie więc oznaczał uszkodzeń naskórka, co zdecydowanie negatywnie wpłynęłoby na odczuwany komfort podczas aktywności.

Rękawiczki bez palców męskie – charakterystyka konstrukcji

Projektanci tego typu modeli wykorzystują bardziej wytrzymałe na uszkodzenie materiały. Jest to istotne, ponieważ rękawiczki muszą dobrze znosić kontakt z liną czy skałą. Zastosowanie odpowiednich włókien sprawia, że rękawice będziesz mógł wykorzystać jako zabezpieczenie swoich dłoni podczas kolejnych wspinaczkowych wypadów. Wykorzystywane materiały zapewniają oddychalność. Rękawiczki bez palców męskie odprowadzką wilgoć powstające w okolicach dłoni na skutek wysiłku. Dzięki temu klimat przy skórze przez długi czas pozostanie przyjemnie suchy. Projektanci w konstrukcji tego typu modeli wykorzystują tkaniny syntetyczne, jak również naturalną skórę, która dba o cyrkulacje powietrza. Dodatkowo często wzmacniają część chwytną. Jest ona bowiem najbardziej narażona na przetarcia. Dzięki tego typu rękawicom uchronisz się od uszkodzeń skóry dłoni podczas pokonywania trudniejszego odcinka drogi czy też asekuracji partnera w skałach.

Rękawiczki bez palców męskie – dodatkowe zalety konstrukcyjne

Dla odpowiedniej wygody rękawice cechują się konstrukcją, zapewniającą świetne dopasowanie do dłoni. Jest to rezultatem właściwego kroju oraz rozciągliwość modelu. Rękawiczki bez palców męskie posiadają także regulację przy mankiecie. Dzięki temu całość odpowiednio układa się na nadgarstku, tak aby podnośnic komfort podczas użytkowania modelu. Wewnętrzna część rękawic została ponadto tak zaprojektowana, aby wspierać  możliwości chwytne. Konstrukcja materiału sprawia, że stabilnie utrzymasz kolejny element skalany podczas zmierzania do topu. Modele te posiadają odkryte palce, dzięki czemu swoboda poruszana nimi nie jest zaburzona. Wygodnie będziesz mól więc wykonać liczne operacje linowe. W ofercie sklepu posiadamy wysokiej jakości modele topowych outdoorowych producentów.

Rękawiczki bez palców męskie – popularne marki

Rękawiczki bez palców męskie Beal Rękawiczki bez palców męskie Black Diamond Rękawiczki bez palców męskie Climbing Technology Rękawiczki bez palców męskie Salewa