top

Rękawice narciarskie Salomon

Rękawice narciarskie Salomon ® zostały stworzone z myślą o pasjonatach białego szaleństwa. Chronią Twoje dłonie przed wyziębieniem dzięki zastosowanym najlepszym membranom i syntetycznym ocieplinom.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Rękawice narciarskie Salomon doskonałym wyborem na każde warunki

Francuska marka Salomon, to producent, który od dekad znany jest z produkcji doskonałej jakości nart i odzieży do tej konkretnej dyscypliny. Nie inaczej jest w przypadku rękawiczek Salomon. Modele zaprojektowane pod kątem narciarstwa są dopracowane w najdrobniejszym detalu! Dzięki temu rękawice narciarskie Salomon są wybierane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych zawodników! W rękawiczkach narciarskich producent sięga wyłącznie po najlepsze gatunkowo materiały. Te zapewniają wysoką odporność na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Ergonomiczny kształt i anatomiczne wyprofilowanie sprawia, że nasz chwyt jest pewny, co wpływa pozytywnie na nasze bezpieczeństwo podczas korzystania z kijów narciarskich. Rękawice narciarskie Salomon wykorzystują w swej konstrukcji nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zarówno autorskie, jak i te dostarczane przez zewnętrznych renomowanych dostawców. Ociepliny od 3M, czy Thermolite®, a także membrany GORE-TEX® to standard w tych dopracowanych w najdrobniejszym detalu produktach. Część z modeli pozwala ponadto na korzystanie z ekranów dotykowych bez konieczności ściągania rękawic.

Nowoczesna konstrukcja kluczem do maksymalnego komfortu

Rękawice narciarskie Salomon mają za zadanie kompleksowo zabezpieczyć nasze dłonie przed utratą komfortu termicznego. Przez to w ich konstrukcji wykorzystuje się nowoczesne syntetyczne ociepliny. Te doskonale chronią nasze dłonie przed chłodem, również w wymagających wilgotnych warunkach. W przeciwieństwie do puchu nie tracą bowiem swoich właściwości izolacyjnych podczas kontaktu z wodą. Aby jednak uniknąć przemoczenia, które w ekstremalnych warunkach może prowadzić do powstawania odmrożeń, producent wyposaża swoje rękawice w specjalne membrany wodoodporne. Jedną z nich jest znane i cenione rozwiązanie GORE-TEX®. Rękawice narciarskie Salomon dzięki membranowej konstrukcji, blokują również wychładzający wpływ wiatru, jak i zapobiegają dostaniu się wody do wnętrza rękawiczek. Dzięki temu nasze dłonie są chronione w sposób bezkompromisowy! Efektem tego jest zachowanie przez nasze dłonie optymalnej temperatury, oraz przyjemnego uczucia suchości! W ofercie marki znajdziecie wiele modeli, które pozwolą wam dopasować swoje rękawice zarówno do indywidualnych preferencji, jak i wielkości dłoni!