top

Rękawice narciarskie Helly Hansen

Rękawice narciarskie Helly Hansen zapewnią wysoki komfort w czasie szusowania na nartach. Zabezpieczą dłonie przed chłodem i nie przemokną zbyt szybko w śniegu. W ofercie damskie i męskie rękawice na narty zjazdowe Helly Hansen.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Rękawice narciarskie Helly Hansen — maksymalny komfort

Odpowiedni strój narciarski ma ogromne znaczenie dla naszego komfortu. Musi zapewnić nam nie tylko ochronę przed wychłodzeniem, ale również dobrą oddychalność. Nie inaczej jest w  przypadku rękawiczek na narty. Ich konstrukcja musi być mocna i funkcjonalna. Rękawice narciarskie Helly Hansen to szeroki wybór modeli wykonanych z materiałów syntetycznych, oraz wysokogatunkowych skór. Dopracowanie w najdrobniejszym detalu sprawia, że rękawice Helly Hansen gwarantują nam bezkompromisową ochronę przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi.

Bezkompromisowa ochrona przed wychłodzeniem dłoni

Rękawice narciarskie Helly Hansen wykorzystują w swej konstrukcji autorską membranę marki HELLY TECH®. Ta ma za zadanie ochronić nasze dłonie przed utratą komfortowej temperatury. W jaki sposób? Membrana ze względu na swoją mikroporowatą konstrukcję skutecznie blokuje wodę w formie ciekłej, pozwalając jednocześnie na przepuszczanie jej w postaci gazu. Dzięki temu membrana zapewnia nam wodoodporność i wysoką oddychalność. Nasze dłonie pozostają więc suche i ciepłe. Co więcej, tego typu rozwiązanie pozwala również zablokować wychładzający wpływ wiatru. Rękawice narciarskie Helly Hansen wykorzystują  nowoczesne syntetyczne ociepliny 3M™ Thinsulate™ Featherless Insulation. Te doskonale izolują od chłodu i są odporne na działanie wilgoci. W przeciwieństwie do naturalnego puchu nie tracą więc swoich właściwości izolacyjnych w przypadku kontaktu z wodą.

Sprawdź rękawice narciarskie Helly Hansen w sklepie online 8a.pl

Rękawice narciarskie tej marki są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się również podczas innych aktywności w terenie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele produktów Helly Hansen. Wieloletnie doświadczenie producenta w produkcji najwyższej jakości odzieży i obuwia outdoorowego przekłada się na doskonałe właściwości użytkowe poszczególnych modeli. Jeśli szukasz pozostałych elementów garderoby na narty, warto zerknąć na kurtki skiturowe Helly Hansen wykorzystujące tę samą technologię membranową, jaką znajdziemy w zaawansowanych rękawicach narciarskich.