top

Rękawice GORE-TEX Trekmates

Rękawice GORE-TEX Trekmates zostały zaprojektowane dla osób podejmujących aktywność outdoorową w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Skutecznie ochronią dłonie przed wodą, śniegiem i wiatrem. W ofercie męskie i damskie rękawice GTX Trekmates na zimniejszą część roku.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Rękawice GORE-TEX Trekmates gwarancją kompleksowej ochrony

Odpowiednio dobrane rękawiczki mają ogromny wpływ na odczuwany podczas aktywności w terenie komfort. Przed wiatrem ochronią nas lekkie rękawiczki softshellowe Trekmates. Z kolei wiele modeli marki pozwala na korzystanie ze smartfona. Co, jednak jeśli zależy nam na kompleksowej ochronie? Odpowiedzią na najbardziej wymagające oczekiwania są rękawice GORE-TEX Trekmates. Połączenie najwyższej jakości wykonania z technologią membranową doskonale znaną każdemu fanowi outdooru to strzał w dziesiątkę. Wybierając tego typu rękawice, ochronicie się przed zimnem, opadami oraz wiatrem. Rękawice sprawdzą się więc na nartach, podczas skituringu, jak i w trakcie zimowych trekkingów w trudnych warunkach.

Membranowa konstrukcja o doskonałych właściwościach

Rękawice GORE-TEX Trekmates wykorzystują w swej konstrukcji doskonale znaną i wyjątkowo cenioną membranę GORE-TEX®. Ta ma za zadanie kompleksowo chronić nasze dłonie podczas aktywności. GORE-TEX® jest gwarancją całkowitej wodoodporności. Nie straszne są mu więc opady deszczu i śniegu, które mogłyby doprowadzić do przemoczenia innych rękawic. Membrana GTX® to również gwarancja wiatroszczelności. Dzięki temu wychładzające podmuchy wiatru są całkowicie blokowane. My możemy cieszyć się dzięki temu komfortową temperaturą dłoni. Rękawice GORE-TEX Trekmates jak wszystkie produkty z membraną GORE-TEX® zapewniają również wyjątkowo wysoki wskaźnik oddychalności. Dzięki niej pot powstały na skórze dłoni podczas wysiłku jest skutecznie odparowywany. Połączenie wszelkich wcześniej wspomnianych cech jest powodem, dla którego nasze dłonie w rękawicach marki Trekmates pozostają suche i ciepłe.

Sprawdź rękawiczki GORE-TEX Trekmates w sklepie górskim 8a.pl

W naszym sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz wiele funkcjonalnych rękawiczek marki Trekmates. Jeśli zależy ci na kompleksowej ochronie warto wybrać model wykorzystujący membranę GORE-TEX®. Jedynie taki produkt zapewni ci pełną i bezkompromisową ochronę przed wszystkimi czynnikami atmosferycznymi. Rękawice GORE-TEX Trekmates produkowane są w wielu rozmiarach, dzięki czemu odpowiedni model znajdą dla siebie zarówno panie, jak i panowie. Najwyższa jakość wykonania rękawic sprawi, że będą nam one służyć przez wiele turystycznych sezonów. Sprawdzą się doskonale w każdych, nawet ekstremalnych warunkach.