top

Rękawice GORE-TEX Salomon

Rękawice GORE-TEX Salomon świetnie spiszą się podczas podejmowania górskich aktywności w niesprzyjającej pogodzie. Membrana GTX skutecznie chroni przed deszczem, śniegiem i wiatrem, a jednocześnie oferuje wysoki poziom oddychalności. Sprawdź damskie i męskie rękawice GORE-TEX Salomon w góry!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Rękawice GORE-TEX Salomon — doskonały wybór niezależnie od pogody

Podczas aktywności w górach zimą, trzeba odpowiednio zabezpieczyć się przed chłodem. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na skitury, narty, czy zimowy trekking, jednym z podstawowych elementów twojej garderoby powinny być odpowiednie rękawiczki. Rękawice GORE-TEX Salomon to modele wyposażone w nowoczesne membrany, które zapewniają kompleksową ochronę. Nie musisz bać się niskich temperatur, opadów, czy wiatru. Co równie istotne rękawiczki membranowe są niezwykle praktyczne. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że pozwalają one na przykład na korzystanie z ekranów dotykowych naszych urządzeń. Koniec ze zmarzniętymi i przemoczonymi dłoniami!

Konstrukcja membranowa kluczem do maksymalnego komfortu

Rękawice GORE-TEX Salomon to produkty wyposażone w cenioną membranę GORE-TEX®. Ta zapewnia nam maksymalny komfort podczas aktywności. Membrana GTX® całkowicie chroni nasze rękawice przed przemoczeniem. Nie musimy więc obawiać się utraty komfortu termicznego na skutek opadów. Membrana GORE-TEX® to również całkowita ochrona przed wiatrem. Ten jest w 100% blokowany, co pozwala zminimalizować ryzyko szybkiego wychłodzenia naszych dłoni. Rękawice GORE-TEX Salomon zapewniają także bardzo wysoki stopień oddychalności. Dzięki wszelkim powyższym cechom rozwiązania membranowego GTX® nasze dłonie na długo pozostaną suche i ciepłe. Rękawiczki to jednak nie tylko membrana, ale również wiele dodatkowych właściwości. O to, aby rękawice były wyjątkowe wytrzymałe dbają wzmocnienia Kevlar®. Zaawansowane syntetyczne ociepliny Thermolite® dbają o zapewnienie nam maksymalnej izolacji od chłodu. Regulacja obwodu mankietów odbywa się z kolei za pomocą rzepów renomowanej marki Velcro®.

Sprawdź rękawice GORE-TEX Salomon w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele produktów wyposażonych w kultowe membrany GORE-TEX®. Od rękawiczek, po kurtki GTX® Salomon. Każdy z tych produktów bezkompromisowo zabezpieczy cię przed wychładzającym wpływem wiatru i przemoczeniem. Rękawice Salomon sprawdzą się więc w każdych warunkach niezależnie od podjętej aktywności. Ubierzesz je na narty, zimowy trekking, czy krótką wycieczkę. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli dopasować rękawice GORE-TEX Salomon zarówno do kobiecych, jak i męskich dłoni.