top

Rękawice 5-palczaste męskie

Rękawice 5-palczaste męskie to konstrukcja, która zapewnia dłoniom ciepło i gwarantuje wygodę działań manualnych w niskich temperaturach. Z szerokiej oferty bez trudu wybierzesz modele co dzień i sportowe.
Zobacz jako Siatka Lista

226 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

226 Produkty

na stronę
Wyczyść

Kiedy założyć rękawice 5-palczaste męskie?

Górskie aktywności zimowe są coraz popularniejsze. Destynacje dawno już zaczęły sięgać poza granice kraju. W zasadzie przez cały rok można korzystać z przyjemności szusowania po ośnieżonych stokach. Rękawice 5-palczaste męskie mają taką konstrukcję, która w żaden sposób nie obniży komfortu działań i nie ograniczy Cię w trakcie podejmowanych aktywności. Niska temperatura, zwłaszcza jeśli działa na skórę przez dłuższy czas, nie tylko powoduje wychłodzenie, ale i przyczynia się do pogorszenia kondycji ciała. Rękawiczki są świetnym sposobem na zabezpieczenie się przed negatywnymi skutkami długiej ekspozycji dłoni na zimowe warunki. Ich konstrukcja powoduje, że modele zapewniają dobrą izolację od chłodu oraz nie ograniczają swobody poruszania palcami. Bardzo szeroki asortyment i bogaty wybór są gwarancją, że każdy wybierze coś dla siebie.

Popraw komfort termiczny organizmu, zakładając rękawice 5-palczaste męskie

Odkrywanie nowych miejsc w górskich terenach, szusowanie po stokach czy piesze przemierzanie ośnieżonych zboczy są prawdziwą przyjemnością. Jeśli nie chcesz z niej rezygnować w bardzo niskich temperaturach i chcesz zachować skórę dłoni w świetnej kondycji, włóż rękawice 5-palczaste męskie. One sprawią, że nie będziesz odczuwać dokuczliwego zimna i poprawisz komfort w trakcie uprawiania różnych aktywności. Dzięki rozmaitym rozwiązaniom technicznym dbają o utrzymanie komfortu termicznego nawet przy dłuższej ekspozycji na działanie niskich temperatur. Wykorzystanie syntetycznej ociepliny to działanie producentów, które ma za zadanie sprawić, by rękawiczki były w stanie zapewniać dłoniom odpowiednią ilość ciepła. Materiały są zawsze tak dobrane, aby całość doskonale dbała o zapewnienie oddychalności.

Membranowe i softshellowe rękawice 5-palczaste męskie

Sprawne transportowanie wilgoci na zewnątrz, zapewnianie ciepła i utrzymywanie przy skórze przyjemnego klimatu to najważniejsze zadania podstawowych wariantów, w których występują na rynku rękawice 5-palczaste męskie. Jednak obecnie użytkownik ma do wyboru różne modele rękawic o nieco odmiennych właściwościach. Dla przykładu rękawice narciarskie charakteryzują się specjalnie opracowaną konstrukcją części chwytnej, żeby były w stanie wspomagać wygodne utrzymanie kijów. Dodatkowo ich cechą jest możliwość regulacji obwodu mankietów. Dzięki temu całość może zostać szybko stabilnie dopasowana od nadgarstka. Jeśli jednak decydujesz się na włożenie rękawic w warunkach wilgotnych, kiedy na dworze pada deszcz i obawiasz się, że Twoje rękawice mogą przemoknąć, sięgnij po modele, które nie przepuszcza do wnętrza wilgoci. Element konstrukcyjny, którym jest membrana, doskonale chroni przed przedostawaniem się wody pod materiał. W rękawicach narciarskich takie uzupełnienie jest niemal standardem. Podczas tego rodzaju aktywności użytkownik jest bowiem narażony na bezpośredni kontakt ze śniegiem. Od wiatru doskonale osłonią skórę warianty softshellowe. 5-palczasta budowa zapewnia niezrównaną wygodę i nie utrudnia działań manualnych, więc bez problemu odsuniesz zamek kurtki albo plecaka i zawiążesz buty oraz obsłużysz sprzęt górski.

Miejskie rękawice 5-palczaste męskie

Do noszenia w czasie aktywnego spędzania czasu specjalne narciarskie czy górskie rękawice 5-palczaste męskie będą doskonałe. Ci, którzy poszukują modelu miejskiego, o casualowym charakterze w ofercie sklepu 8a.pl znajdą model idealny pod tym kątem. Bardziej codzienne konstrukcje spiszą się świetnie podczas codziennych spacerów i nie tylko zapewniają dobry poziom izolacji od chłodu, ale będą również stanowić bardzo stylowy dodatek zimowego outfitu. Projektanci dbają nie tylko o walory wizualne materiału zewnętrznego, ale także o miękkie wykończenie wewnątrz. Strona mająca bezpośredni kontakt ze skórą ma przyjemną w dotyku fakturę, żeby zminimalizować ryzyko występowania podrażnień w okolicach dłoni, a co za tym idzie również komfortu podczas użytkowania.