top

Rękawice 5-palczaste damskie

Rękawice 5-palczaste damskie dbają o zabezpieczenie dłoni od niskich temperatur. Zapewniają przy przy tym swobodę ruchów i wygodę. Z łatwością dobierzesz modele idealne na co dzień, jak i podczas aktywności.
172
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 172

na stronę
  1. -20%
    Nowy
    Rękawice zimowe Rab Xenon Glove - marmalade
  2. -15%
    Nowy
    Rękawiczki rowerowe Rocday Flow - black
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 172

na stronę

Rękawice 5-palczaste damskie – kiedy się sprawdzą?

Zimowe miesiące bywają szczególnie dokuczliwe dla dłoni. Niska temperatura powoduje wychłodzenie w ich okolicy, jak również przyczynia się do pogorszenia kondycji skóry. Rękawice 5-palczaste damskie pomagają w zabezpieczeniu się przed takimi sytuacjami. Wykonane są w taki sposób, aby zapewniać dobrą izolację o chłodu oraz swobodę poruszania palcami. Różnorodność modeli w naszym sklepie pozwala na wybranie takiego, którego konstrukcja świetnie sprawdzi się podczas szusowania na stoku czy górskich wędrówek. Część rękawiczek doskonale spisze się również na co dzień. Dzięki nim wzrośnie komfort termiczny.

Rękawice 5-palczaste damskie – modele na górskie wędrówki i narciarskie wypady

Kiedy nie chcesz odczuwać dokuczliwego zimna przy dłoniach podczas odkrywania górskich szlaków, wybierz rękawice 5-palczaste damskie stworzone specjalnie od tego typu aktywności. Wykorzystują różnorodne rozwiązania, dzięki którym dbają o komfort termiczny. Bazują na syntetycznej ocieplinie, która chroni dłonie przed wychłodzeniem podczas długich godzin marszu. Ponadto zastosowane w tego typu modelach materiały doskonale dbają o oddychalność. Sprawnie transportują wilgoć z powierzchni skóry do zewnętrznej warstwy tkaniny gdzie może odparować. Proces ten zapewnia utrzymanie właściwego klimatu wewnątrz modelu. Rękawice narciarskie cechują się dodatkowo specjalną konstrukcją części chwytnej. Ma ona wspomagać wygodne utrzymanie kijów. Często posiadają przy tym regulację przy mankiecie, dzięki której całość jest stabilnie dopasowana od nadgarstka, co zapewnia wygodę oraz redukuje ucieczkę ciepła.

Rękawice 5-palczaste damskie – modele softshellowe i membranowe

Obawiasz się, że Twoje rękawice mogą przemoknąć? Postaw więc na modele, które w swojej budowie wykorzystują membranę. Tego typu element konstrukcyjny chroni przed przedostawaniem się cząsteczek wody do ich wnętrza. Membrany są zazwyczaj wykorzystywane w rękawicach narciarskich, a czasem górskich, ponieważ podczas tego typu aktywności jesteś szczególnie narażony na bezpośredni kontakt ze śniegiem. Producenci dbają przy tym, aby tego typu laminat nie blokował oddychalności. W ofercie posiadamy także rękawice 5-palczaste damskie zapewniające zabezpieczenie przed wiatrem. Obojętnie czy szusujesz na stoku czy też wędrujesz, jego podmuchy zostaną zatrzymane przez specjalną softshellową konstrukcję. Za sprawą takiej ochrony przed wietrznymi warunkami wzrasta odczuwany komfort termiczny. 5-palczasta budowa tego typu modeli zapewnia ponadto wygodę. Dzięki niej bez problemu odepniesz zamek kurtki czy zawiążesz buty.

Damskie rękawice 5-palczaste to także modele miejskie

Oferta sklepu obejmuje również rękawiczki, które wyśmienicie spiszą się podczas codziennych spacerów. Zapewniają dobrą izolację od chłodu, a przy tym cechują się dopracowaną stylistyką, która czyni z nich doskonały element miejskiej stylizacji. Możesz dobrać rękawice 5-palczaste damskie o stonowanym bądź też odważniejszym wykończeniu, tak aby jak najlepiej współgrały z resztą Twojej zimowej garderoby. Projektanci dbają także o zastosowanie miłego w dotyku materiału wewnętrznego. Ma on bezpośredni kontakt ze skórą, dlatego tak ważna jest jego odpowiednia faktura. Wykorzystanie miękkiej tkaniny sprawia, że całość nie będzie powodowała podrażnień w okolicach dłoni. Rękawice będą niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Warto zauważyć także, że część modeli pozwala na bezproblemowe obsługiwanie urządzeń dotykowych. Specjalne zakończenie przy palcach umożliwia napisanie sms-a czy zrobienia zdjęcia bez konieczności ściągania rękawiczek.