top

Raki półautomatyczne Salewa

Raki półautomatyczne Salewa to gwarancja odpowiedniej trakcji w trudnym terenie. Wybierając się zimą w góry, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Lekka i wytrzymała konstrukcja przypadnie do gustu zaawansowanym użytkownikom. Raki półautomatyczne Salewa z powodzeniem dopasujesz do swojego obuwia.
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

Raki półautomatyczne Salewa — nowoczesna konstrukcja

Raki półautomatyczne Salewa to modele, które wykonuje się wyłącznie z zaawansowanych i nowoczesnych materiałów. Stopy metali lekkich pozwalają bowiem na osiągnięcie niskiej wagi i odpowiedniej wytrzymałości, która jest niezbędna podczas eksplorowania gór. Marka Salewa wykorzystuje najwyższej jakości stop 7075 T6, który doskonale znany jest fanom outdooru z konstrukcji na przykład kijów trekkingowych. Raki półautomatyczne Salewa szybko i sprawnie wyregulujemy i dopasujemy do posiadanego przez siebie obuwia! Nakładki przeciwśniegowe zwiększą nasze bezpieczeństwo i zapobiegną kumulowaniu się śniegu i lodu w okolicy podeszw. Większość z modeli posiada klasyczną 12 zębową konstrukcję zapewniającą doskonałą stabilność i trakcję w trudnym terenie.

Dobierz odpowiednie raki do swojego obuwia

Kiedy kochamy góry i chcemy eksplorować je nie tylko latem, musimy zainwestować w dobry sprzęt. Tylko taki zapewni nam bowiem odpowiednie bezpieczeństwo. W pierwszej kolejności większość z nas sięga po odpowiednie buty, a następnie do nich dopasowuje raki (na przykład raki półautomatyczne Salewa). Jeśli sięgnęliśmy po zaawansowane modele obuwia wysokogórskiego, to z pewnością posiadają one specjalne inserty, które umożliwiają noszenie bardziej zaawansowanych modeli niż te koszykowe. Insert na pięcie pozwala na sięgnięcie po raki półautomatyczne, jeśli z kolei mamy inserty również na przodzie, możemy postawić na automaty.

Sprawdź raki półautomatyczne Salewa w ofercie sklepu 8a.pl

Kiedy już dobierzesz odpowiedni rodzaj raków do swojego obuwia, warto stawiać wyłącznie na sprawdzone rozwiązania od cenionych producentów. Te były bowiem testowane w najtrudniejszych warunkach, dzięki czemu zapewniają odpowiednie — potrzebne nam turystom — właściwości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkowo szeroki wybór ekwipunku zimowego. Od raków po czekany Salewa, które ułatwią ci poruszanie się w trudnym technicznie terenie. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że wybrane przez ciebie raki półautomatyczne Salewa posłużą ci przez wiele intensywnych sezonów. Wybrany model szybko i sprawnie dopasujesz do swoich butów. Regulacja odbywa się bez pomocy narzędzi i trwa dosłownie kilka chwil. Odpowiednie połączenie raków i butów, pozwoli ci sprawnie poruszać się w górach zimą.