top

Pozostały sprzęt trekkingowy

Kije i pozostały sprzęt trekkingowy są niezbędne, żeby górskie działania były znacznie bardziej efektywne i sprawiły Ci jeszcze większą przyjemność.
15
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę

Kijki, plecaki, odzież i pozostały sprzęt trekkingowy

Odpowiednie wyposażenie jest kluczowe dla osiągania jak najlepszych rezultatów podejmowanych wyzwań. Kijki, wygodny plecak i specjalnie dobrana odzież o technicznych właściwościach oraz pozostały sprzęt trekkingowy mogą wpływać na wydolność organizmu, a więc również na Twoje możliwości działań. Jeśli nie zadowala Cię pokonywanie turystycznych ścieżek i chcesz wynieść swój trekking na zupełnie inny poziom, może zainteresuje Cię na przykład zestaw surwiwalowy. To świetne rozwiązanie dla miłośników spędzania czasu w polowych warunkach. Sprawdzi się w rozmaitych sytuacjach kryzysowych. W jego składzie znajdują się podstawowe elementy, które pozwolą Ci przez jakiś czas przetrwać, gdy stracisz ekwipunek. Nóż, krzesiwo, linka, prowizoryczna żyłka do wędkowania, zestaw do szycia zamknięte w wytrzymałym pokrowcu to podstawowe przedmioty, które powinny znaleźć się w plecaku każdego wędrowca.

Sprzęt trekkingowy i pozostałe akcesoria

Pakując się na trekkingowy wyjazd ważne jest, żeby zabrać nie tylko odpowiednie buty, plecak, kije i odzież, ale i pozostały sprzęt trekkingowy. Jego częścią powinna być z pewnością między innymi lornetka. Z powodzeniem skorzystają z niej nie tylko wędrowcy, ale i wspinacze i turyści, którzy czerpią przyjemność z obserwacji natury. Nowoczesna soczewka, którą mają nowsze modele lornetek pozwala na znacznie łatwiejsze odróżnianie szczegółów terenu. To bardzo przydatny gadżet nie tylko do podziwiania natury, ale i na przykład do planowania trekkingowej trasy. Mniejsze warianty są poręczne i nie zajmują wiele miejsca w plecaku. Gumowe wykończenia powodują, że całość pewnie leży w dłoni. Jeśli pochmurna pogodna nie powoduje że rezygnujesz z outdoorowych działań, sięgnij po taki model lornetki, który jest wodoodporny. Skorzystasz z niego w wilgotnych warunkach, gdyż zachowa on funkcjonalność nawet po zmoczeniu.

Masz już kije i czołówkę? Sprawdź pozostały sprzęt trekkingowy

Czołówka to przydatny w czasie wędrówki gadżet, dzięki któremu zmierzch nie zmusi Cię do przerwania marszu. Krokomierz to kolejny produkt, doskonały dla fanów trekkigów. Bardzo praktyczne są też zestawy naprawcze, które w polowych warunkach są świetnym zabezpieczeniem w razie zniszczenia różnych elementów odzieży czy dodatków. Te akcesoria i pozostały sprzęt trekkingowy znajdziesz na 8a.pl. Z szerokiego asortymentu sklepu bez trudu wybierzesz przedmioty, które poprawią komfort wypraw. Propozycje znanych i cenionych marek w atrakcyjnych cenach oraz szybka dostawa to tylko kilka z zalet sklepu internetowego. Latarki, kije, krokomierze, plecaki odzież… – słowem wszystko, co może przydać się piechurom, zgromadzono w jednym miejscu.

Sprawdź również inne akcesoria trekkingowe:

Kompasy Mapniki Krzesiwa i Zapalarki Ręczniki szybkoschnące Filtry do wody
Parasole turystyczne Ogrzewacze turystyczne Multitoole Karabińczyki Impregnaty do odzieży
Środki piorące Siedziska turystyczne Akcesoria kuchenne Pozostałe akcesoria turystyczne