top

Polary Marmot

Polary MARMOT ® to funkcjonalna outdoorowa odzież, która sprawdzi się w każdych warunkach! Dzięki ich izolacyjnym cechom i wysokiej oddychalności możesz używać ich jako okrycie wierzchnie, lub funkcjonalna warstwa pośrednia.
Zobacz jako Siatka Lista

11 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

11 Produkty

Wyczyść

Polary Marmot — doskonała jakość i wysoka funkcjonalność

Polary święciły swoje triumfy już od początku lat 90. Szturem zdobyły serca fanów outdooru na całym świecie. Nie bez przyczyny. Ich wysoka funkcjonalność oraz praktyczność sprawiają, że te świetnie spisują się podczas wielu outdoorowych aktywności. Polary Marmot sprawdzą się dzięki temu zarówno jako warstwa pośrednia górskiego stroju, jak i okrycie wierzchnie. Cechują się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi oraz wysoką oddychalnością. Marmot znany jest ponadto z wyjątkowo wysokiej jakości swoich produktów. Nie inaczej jest z ich polarami. Ich wytrzymała konstrukcja będzie dla Ciebie wsparciem przez kolejne turystyczne sezony. Modna minimalistyczna stylistyka sprawi, że nie będziecie chcieli się z nimi rozstawać, nie tylko na szlakach, ale również w mieście.

Jakie są najważniejsze cechy tkanin polarowych?

Tkanina polarowa ma wiele pożądanych przez turystów cech. Polary Marmot z racji swej najwyższej jakości są ich doskonałym przykładem. Polar doskonale izoluje od chłodu, dzięki czemu sprawdza się w zimniejszych okresach roku. Wysoka oddychalność tkaniny pozwala jednak na sprawne odparowywanie nadmiaru wilgoci powstałego podczas wysiłku. Dlatego nasza skóra pozostaje sucha w trakcie marszu. Tkanina polarowa to również gwarancja komfortu w kontakcie ze skórą. Miękka tkanina nie podrażnia jej i nie powoduje otarć. Kolejną istotną cechą polarów Marmot są właściwości szybkoschnące. Dzięki nim tkanina pozostaje sucha przez większość czasu. W przypadku zawilgocenia łatwo wysuszymy ją nawet na biwaku. Polary amerykańskiego producenta wykonane są z dbałością o najmniejsze detale, dlatego wybierając je, sięgacie po produkty, które będą towarzyszyły waszym outdoorowym aktywnościom przez wiele sezonów.

Polary Marmot w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie zarówno grube polary, jak i cieńsze bluzy polarowe Marmot. Niezależnie od tego, na który z modeli postawicie, sięgniecie po najwyższej jakości odzież! Świetna izolacja od chłodu, wysoka oddychalność, a co za tym idzie wsparcie w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała to znaki rozpoznawcze tego sprawdzonego w górskich warunkach rozwiązania.