top

Plecaki turystyczne Fjallraven

Plecaki turystyczne Fjallraven to klasyczny styl oraz bardzo wytrzymałe materiały. Świetnie sprawdzą się podczas całodniowych wycieczek w terenie. Pozwolą zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy do lasu i w góry.
2
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Plecaki turystyczne Fjallraven to skandynawska funkcjonalność i jakość

Ta szwedzka marka od kilkudziesięciu lat produkuje najwyższej klasy sprzęt outdoorowy, w tym również wytrzymałe plecaki. Niejednokrotnie ich rozwiązania stosowane w plecakach wyznaczyły trendy outdoorowym projektantom. Plecaki turystyczne Fjallraven oferują niezwykłą wygodę oraz uniwersalność. W zależności od modelu oraz jego pojemności plecaki wykorzystasz zarówno na jednodniowe wędrówki jak i dłuższe biwaki. Plecaki o większej pojemności wyposażono w doskonały system nośny, który świetnie dopasowuje się do pleców i odciąża Twoje ramiona. Dzięki solidnemu pasowi biodrowemu ciężar plecaka wspiera się na biodrach. Zapoznaj się z ofertą plecaków tej szwedzkiej marki i wybierz model odpowiedni dla siebie.

Techniczne parametry które cechują plecaki turystyczne Fjallraven

Plecaki turystyczne Fjallraven wyróżniają się na tle innych modeli materiałem z którego są wykonane. Ten materiał szwedzkiego autorstwa jest patentem własnym marki. G-1000®, bo to o nim mowa jest niezwykle praktycznym połączeniem poliestru i bawełny o bardzo wysokiej trwałości. Jednocześnie tkanina zabezpieczona jest przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego, które potrafi jedynie skracać żywotność naszego ekwipunku. Natomiast fabryczna impregnacja skutecznie chroni nasz dobytek przed opadami atmosferycznymi. Na uwagę zasługuje również system nośny wykorzystywany przez plecaki turystyczne Fjallraven. W modelach o mniejszej pojemności oscylującej wokół 30 litrów stosowany jest fenomenalny system Airvent. Sprawdzi się on świetnie w cieplejsze dni i podczas wilgotnych warunków, co wynika z zastosowania siateczki, która styka się bezpośrednio z plecami. W ten sposób zachowana jest naturalna cyrkulacja powietrza, która ogranicza ryzyko przegrzania. Na pasach ramiennych oraz pasie biodrowym zastosowano amortyzującą piankę. Powoduje ona, że waga pakunku równomiernie rozkłada się na Twoich plecach i ramionach nie powodując dyskomfortu czy przeciążeń.

Plecaki turystyczne Fjallraven o większej pojemności wyposażono w regulowany system nośny, który można dostosować do zarówno drobnej jak i pokaźnej sylwetki. Podobnie jak w przypadku lżejszych plecaków, modele o pojemności 50 litrów i więcej wykorzystują amortyzowaną piankę. Zlokalizowano ją na pasach nośnych, w odcinku pleców oraz na pasie biodrowym. Dodatkowo na piance znajduje się szybkoschnąca siateczka, a profil paneli wokół pleców ułatwia zachowanie komfortowej wentylacji. Dzięki temu powietrze może bez przeszkód wentylować nasze plecy zapobiegając przegrzaniu. Za stabilizację plecaka na plecach odpowiadają pasy piersiowy i biodrowy. Dzięki nim możesz mieć pewność, że obciążony plecak nie przeważy Cię w żadną ze stron, co zapewni optymalną dynamikę marszu.

Za co pokochasz plecaki turystyczne Fjallraven

Przede wszystkim za ich wysoką funkcjonalność. Plecaki turystyczne Fjallraven skonstruowano w taki sposób, by zapewnić Ci maksimum wygody w trakcie jego użytkowania. Plecaki cechują się wygodnym dostępem do komory głównej, zarówno od góry jak i od frontu, co zapewnia łatwość organizacji naszego ekwipunku. Liczne kieszenie pozwolą zachować ład szczególnie w najdrobniejszych elementach naszego wyposażenia. Wśród licznych kieszeni niezwykle funkcjonalne okażą się kieszonki na pasie biodrowym. Zmieścisz tam na przykład kompaktowy aparat fotograficzny albo telefon. Boczne elastyczne kieszenie posłużą jako schowek na mapę lub butelkę z wodą. Jeśli natomiast posiadasz system hydracyjny w postaci bukłaka, śmiało możesz go podpiąć pod specjalnie wyznaczoną do tego celu kieszeń. Liczne troki oraz pętle z kolei pozwolą przytroczyć karimatę, namiot, kije trekkingowe czy statyw do aparatu.

Plecaki turystyczne Fjallraven w sklepie górskim 8a.pl

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór plecaków górskich. Wśród nich liczne modele turystyczne, które świetnie sprawdzą się zarówno podczas górskich wędrówek jak i turystycznych wyjazdów. Wybieraj wśród renomowanych producentów outdoorowych, jak szwedzka marka Fjallraven. Plecaki turystyczne Fjallraven zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością, doskonałym i solidnym wykonaniem oraz zastosowaniem innowacji technicznych. W rezultacie plecaki są niezwykle wygodne, a Tobie ułatwiają użytkowanie. Odwiedź sklep górski 8a.pl i wybierz plecak górski, który sprosta Twoim oczekiwaniom!