top

Plecaki miejskie Deuter

Plecaki Deuter idealne na warunki miejskie. Przeznaczone do transportu laptopów i elektroniki. Zapoznaj się z bogatą ofertą i wybierz ten model, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
52
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 52

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 52

na stronę

Plecaki miejskie Deuter to gwarancja niezawodności!

Mało która outdoorowa marka może pochwalić się tak okazałą kolekcją plecaków jak niemiecki Deuter! Plecaki miejskie Deuter to aż kilkadziesiąt modeli plecaków, które różnią się od siebie krojem, budową oraz pojemnością. Natomiast wspólnym mianownikiem jest przemyślana konstrukcja w służbie maksymalnej użyteczności. Plecaki miejskie wykorzystują również lekkie i niezwykle trwałe materiały, które są odporne na mechaniczne uszkodzenia. Wynikające choćby z codziennego użytkowania plecaka w pracy, na uczelni czy w szkole. Plecaki miejskie Deuter z powodzeniem wykorzystasz również w górach. Mimo, iż są to plecaki z przeznaczeniem miejskim to posiadają wygodny, oddychający system nośny, który zarówno w mieście jak i na szlaku zapewni Ci maksymalną wygodę. Plecaki te zatem sprawdzą się świetnie na wycieczkach za miasto, popołudniowych spacerach po lesie, czy jednodniowych wędrówkach górskich.

Plecaki miejskie Deuter produkowane nieprzerwanie od 1898 roku

To właśnie w XIX wieku od produkcji wygodnych i ergonomicznych toreb dla listonoszy ta niemiecka marka rozpoczyna swoją przygodę z plecakami! Tak długi staż pozwolił na przestrzeni lat dojść do dopracowanych w każdym calu form! Plecaków, które są nie tylko wygodne i wytrzymałe, ale również niezwykle funkcjonalne. Liczne kieszenie, bardzo zróżnicowane są zlokalizowane w takich miejscach, by zawsze znajdowały się pod ręką. A dostęp do nich był prosty i szybki. Boczne, czy frontowe kieszenie które natomiast wykonane są z elastycznego materiału cechują się dużą rozciągliwością. Są w stanie zmieścić kurtkę przeciwdeszczową, czy dużą butelkę wody mineralnej choć wyglądają całkiem niepozornie. Plecaki miejskie Deuter to niezwykle wszechstronne i uniwersalne konstrukcje, których wygodę docenisz na co dzień. Co więcej wykonano je z tych samych materiałów i wykorzystano podobne rozwiązania, które wykorzystuje się w wyższych modelach przeznaczonych do trekkingu w górach.

Funkcjonalność przede wszystkim, czyli plecaki miejskie Deuter w akcji

W plecakach przeznaczonych do miasta w szczególności docenisz wygodny system nośny, którego zadaniem jest zapewnienie Ci maksymalnej oddychalności pleców. Naturalna cyrkulacja jest możliwa dzięki zróżnicowanym systemom nośnym, które również stosowane są w bardziej zaawansowanych modelach turystycznych i górskich. Niektóre plecaki miejskie Deuter wykorzystują wytrzymałą siateczkę, która dystansuje plecak od pleców. System Aircomfort Mesh Net zwiększa wentylację naszych pleców nawet o 25% w stosunku do klasycznych rozwiązań. Tym samym pozwala na skuteczną ochronę przed przegrzaniem, a także ułatwia zachowanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry w upalne dni. Inne z kolei plecaki wykorzystują system nośny Deuter Airstripes System. Dwa rzędy pianki gwarantują wygodne wsparcie nawet przy plecaku wyładowanym bezgranicznie książkami i dokumentami. Pomiędzy nimi znajduje się kanał wentylacyjny, który umożliwia cyrkulację powietrza, pozwalając również na skuteczniejsze odprowadzanie wilgoci i ciepła dla zachowania wyższego komfortu.

Plecaki miejskie Deuter poza innowacyjnymi systemami nośnymi zaskoczą Cię również bardzo pozytywnie samą konstrukcją. Na uwagę zasługuje wyśmienita stabilizacja całego bagażu. Bez względu na to czy w naszym plecaku miejskim przenosimy komputer i dokumenty, czy strój na trening po pracy nasz bagaż jest odpowiednio zabezpieczony w trakcie transportu. Mowa tu również o dynamicznym poruszaniu się – choćby na rowerze, czy poranna przebieżka na spóźniony autobus. Nasz plecak świetnie przylega do pleców i porusza się praktycznie z nami. Równie mile zaskoczony będziesz licznymi kieszeniami. Na szczególną uwagę zasługują kieszenie znajdujące się na froncie plecaka, a będące swoistymi organizerami. Liczne przegródki w miejskich modelach plecaków pozwolą w klarze i bezwzględnym porządku transportować najmniejsze i często najważniejsze drobiazgi jak karty kredytowe, kluczyki, okulary czy pendrive’y.

Plecaki miejskie Deuter w sklepie górskim 8a.pl

W naszym sklepie górskim – zarówno online jak i stacjonarnym – znajdziesz szeroki wybór plecaków przeznaczonych do miasta. Wśród nich również wysokiej jakości plecaki miejskie Deuter, które zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością oraz wygodą. Zaczerpnięte z plecaków górskich technologie i materiały pozwoliły na stworzenie wyjątkowej linii plecaków przeznaczonych do miasta. Z powodzeniem plecaki miejskie tej marki będziesz mógł również wykorzystać podczas aktywności w plenerze. Zapewnią Ci odpowiednie wsparcie oraz bezgraniczną wygodę.