top

Plecaki Dynafit

Plecaki Dynafit ® to ultralekkie modele, które świetnie sprawdzą się podczas dynamicznych aktywności górskich jak bieganie, skitouring czy rajdy przygodowe. Forma kamizelki sprawia, że plecak jest idealnie dopasowany do naszego ciała.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Waga
    501 - 600 g
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Plecaki Dynafit to ultralekka konstrukcja i doskonałe dopasowanie

Jeśli jesteś miłośnikiem biegów górskich czy skituringu to z całą pewnością znasz doskonale markę Dynafit. Plecaki Dynafit oferują optymalne wsparcie podczas wszystkich dynamicznych aktywności górskich, jak bieganie, skituring czy jazda na rowerze. Forma plecaka przypominająca kamizelkę sprawia, że przylega ona doskonale do pleców i nie krępuje naszych ruchów podczas dynamicznego przemierzania szlaków. Liczne kieszonki natomiast pozwalają równomiernie rozłożyć nasz balast. W związku z tym w trakcie biegu unikniemy przemieszczania się naszego bagażu z miejsca w miejsce, czy co gorsza zgubienia go. Plecaki Dynafit oferują pojemność nawet do 15 litrów. To stosunkowo dużo jak na lekką konstrukcję kamizelki. To również wystarczająco, by na czas treningu, zawodów czy wycieczki wyposażyć się w odzież szturmową, prowiant, czołówkę, mapę, powerbank i kijki. Poznaj ofertę kamizelek biegowych marki Dynafit i wybierz model skrojony na Twoją miarę!

Plecaki Dynafit i ich innowacyjna konstrukcja

Na czym polega rzeczona innowacyjność? Na tym, że praktycznie nie odczuwasz, że masz na sobie plecak! Projektanci wyposażyli go w system ściągaczy pozwalający na redukcję wagi oraz właściwe dopasowanie do sylwetki użytkownika. W związku z tym plecaki Dynafit, które w tym przypadku bardziej przypominają kamizelkę biegową niż plecak sensu stricte doskonale leżą na naszych plecach. Co więcej plecak podąża za każdym naszym ruchem. Wielce prawdopodobne jest zatem, że możemy nawet zapomnieć, że mamy go na sobie. Cała konstrukcja jest wygodna i niezmiernie elastyczna. Wygodne i szerokie szelki sprawiają, że nawet przy maksymalnym załadunku plecak doskonale leży na plecach. Przestrzeń na szelkach wykorzystano do umieszczenia tam dodatkowych kieszeni, w których możemy przenosić na przykład żele energetyczne lub bidony. Zwłaszcza te najbardziej funkcjonalne jak flaski. Znajdują się one wówczas w zasięgu ręki i są zawsze łatwo dostępne.

Liczne pętle oraz troki pozwalają zabezpieczyć skutecznie nasz ekwipunek. Plecaki Dynafit umożliwiają troczenie sprzętu turystycznego jak kijki biegowe czy trekkingowe. Niektóre modele mają dodatkową płachtę, którą można rozłożyć na klatce piersiowej i zamocować o specjalne zaczepy. Takie rozwiązanie skutecznie chroni przed przewianiem. I choć nie grzeje, to jednak wyeliminowanie wychładzającego wiatru przynosi błyskawiczne skutki. Kieszenie wykonane z elastycznego materiału mają spory potencjał załadunku. Przy czym zapakowane rzeczy, nawet w otwartych kieszeniach są bezpieczne i chronione przed zgubieniem. Wśród licznych kieszeni znajdą się również te, które zapewnią wodoodporność i nadają się do przenoszenia dokumentów. Oraz te, zapinane na zamek błyskawiczny.

Dla kogo polecają się plecaki Dynafit?

W ultralekkiej i funkcjonalnej konstrukcji kamizelek biegowych zalety dostrzegą wszyscy Ci, którzy lubią pokonywać szlaki w stylu fast and light. Lekka kamizelka biegowa jest praktycznie niewyczuwalna na plecach. Daje zatem maksymalną swobodę ruchów. I choć plecaki Dynafit szyte w konwencji kamizelek biegowych nie są tak pojemne jak inne modele plecaków trekkingowych, to na wycieczkę w zupełności wystarczą. Biorąc pod uwagę, że na jednodniowe wyjście w góry zabieramy prowiant, wodę – albo w bukłaku albo poręcznych flaskach, mapę, telefon, dokumenty i odzież na zmianę plecaki Dynafit spokojnie nam wystarczą! Ponadto będą niezastąpione dla sportowców. Wszystkich biegaczy, skiturowców oraz rowerzystów. Modele sprawdzą się zarówno podczas treningów jak i zawodów. W trakcie zawodów pozwalają rozlokować wymagany sprzęt w licznych kieszeniach. Rozłożone równomiernie na całej powierzchni proponują idealne wyważenie, a co za tym idzie balans dla naszego ciała.

Plecaki Dynafit znajdziesz w sklepie 8a.pl

Zapraszamy Cię do naszego sklepu górskiego 8a.pl gdzie znajdziesz szeroką ofertę plecaków biegowych wiodących outdoorowych firm. W tym modele włoskiej marki rodem z Dolomitów – Dynafit. Od lat marka ta oferuje wsparcie zawodowym sportowcom jak i amatorom, którzy od sprzętu przede wszystkim oczekują niezawodności. Plecaki Dynafit to niezmiernie funkcjonalne i wygodne kamizelki do biegania, które świetnie dostosowują się do sylwetki biegacza i podążają z każdym jego ruchem. Dopasowanie to docenisz już podczas pierwszego treningu biegowego.