top

Ochraniacze na kolana rowerowe

Ochraniacze na kolana rowerowe to bardzo przydatny dodatek do ekwipunku dla wszystkich miłośników zjazdów w terenie. Niezależnie do tego, czy szybciej zjeżdżasz po górskich drogach, chcesz poskakać na hopkach, czy lubisz trudne single tracki, nakolanniki na rower zapewnią większe bezpieczeństwo w czasie upadku.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Ochraniacze na kolana rowerowe to wygoda i bezpieczeństwo

Choć nakolanniki rowerowe mogą się kojarzyć większości osób z niewygodą oraz ciężkimi, plastikowymi zabezpieczeniami, to obecnie wybór spośród różnych modeli jest znacznie bardziej zróżnicowany. Zamiast dużych i niewygodnych modeli, dziś największym powodzeniem cieszą się kompaktowe nakolanniki na rower, które z powodzeniem wykorzystamy nawet na wycieczkach rowerowych w bardzo trudnym terenie. Wszystko to było możliwe dzięki wprowadzeniu do konstrukcji ochraniaczy zupełnie nowych materiałów. Większość czołowych marek produkujących ochraniacze rowerowe na kolana wykorzystuje w nich panele ze specjalnej pianki, która zmienia swoją sztywność w zależności od siły nacisku. Kiedy jedziemy na rowerze całość pozostaje elastyczna i podąża za naszymi ruchami, optymalnie dopasowując się do kolana. W momencie uderzenia pianka się usztywnia i w znacznym stopniu amortyzuje uderzenie. Najnowsze ochraniacze na kolana rowerowe są wykonywane z elastycznych materiałów. Wiele z nich po prostu nasuwa się na nogi, bez potrzeby dodatkowego mocowania rzepami czy innymi zapięciami. Oczywiście wiele firm produkuje również klasyczne ochraniacze z grubymi warstwami pianki i osłonami z twardego tworzywa, jednak ich popularność jest coraz mniejsza.

Ochraniacze rowerowe na kolana kupisz online w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy nakolanniki rowerowe czołowych marek, cechujące się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi materiałami. Dzięki temu oferują nie tylko większe bezpieczeństwo w czasie upadku, ale również wysoki komfort noszenia w czasie jazdy. Większość modeli jest produkowana w kilku rozmiarach, przez co można je idealnie dobrać do nogi, aby nie zsuwały się nawet w czasie dynamicznej jazdy, a jednocześnie nie uciskały nóg. Lekkie ochraniacze na kolana rowerowe są coraz chętniej wybierane przez miłośników różnych typów rowerów górskich, którzy lubią szybkie zjazdy w nieco bardziej wymagającym terenie.