top

Nortec Sport

Nortec Sport to marka o włoskich korzeniach, która wyspecjalizowała się w produkcji raczków. W ofercie producenta znajdują się modele sprawdzające się podczas miejskich spacerów, górskich trekkingów i biegów.
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Raczki Nortec Sport do biegania oraz wędrówek

Wszystkie modele tej marki to minimalistyczne raczki stworzone z myślą o wykorzystaniu w łatwiejszym terenie. Zastosowane konstrukcje z elastyczną opaską pozwalają na ich łatwe i intuicyjne mocowanie na butach, przez co ich zakładanie i ściąganie to tylko moment. Poszczególne modelem mogą się różnić szczegółami konstrukcji. Raczki biegowe są niezwykle lekkie i lepiej przystosowane do obuwia biegowego. Modele z większymi zębami są chętnie wykorzystywane na łatwiejszych szlakach turystycznych, kiedy nie ma potrzeby wykorzystywania raków górskich. W ofercie marka Nortec posiada również kolce pod buty. To idealne rozwiązanie w mieście, kiedy chodniki są skute lodem lub zasypane śniegiem i dodatkowa przyczepność jest na wagę złota.

Raczki turystyczne wysokiej jakości

Marka Nortec specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu raczków od wielu lat. Zebrane doświadczenie przekłada się na świetnie dopracowane konstrukcje oraz odpowiedni dobór materiałów. Wybierając raczki Nortec w sklepie 8a.pl można mieć pewność ich wysokiej jakości oraz funkcjonalności.