Nite Ize

Nite Ize to amerykańska marka, która produkuje akcesoria turystyczne i biwakowe, które ułatwiają życie w terenie. Karabinki, troki i drobne elementy wyposażenia wykonane są z wytrzymałych materiałów.
21
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę

Szeroka oferta Nite Ize

Amerykańska marka specjalizuje się w niewielkich elementach ekwipunku, które jednak zdecydowanie poprawiają komfort przemieszczania się w czasie wyjazdów turystycznych, podróży, a także na co dzień. Bardzo szeroko reprezentowane są karabinki do akcesoriów. Specjalny model w kształcie litery S, z dwoma zamknięciami, świetnie nadaje się do troczenia różnego rodzaju ekwipunku do plecaka, szlufki w spodniach czy w jeszcze innych miejscach. Dostępne różne rozmiary pozwalają dobrać wersję optymalną do potrzeb. Świetnie sprawdzają się również mini karabinki na klucze, pozwalające uporządkować bałagan i umożliwiające szybki dostęp do potrzebnego akurat klucza. Do mocowania niewielkiego bagażu służą również elastyczne troki Gear Tie. Ich mniejsze wersje są z chęcią wykorzystywane do spinania kabli od laptopów oraz słuchawek, aby niepotrzebnie się nie plątały. W ofercie znajdują się również wielofunkcyjne karty survivalowe. Wielkością przypominające tradycyjne karty kredytowe, z łatwością zmieszczą się w każdym portfelu, zapewniając podstawowe funkcje w awaryjnej sytuacji.

Produkty Nite Ize dostępne na całym świecie

Zakładając swoją firmę Rick Case nie wiedział, że wkrótce przerodzi się ona w światowego producenta akcesoriów turystycznych. Obecnie w ofercie marki znajduje się również oświetlenie, a także mocowania do tabletów i smartfonów, szczególnie chętnie wykorzystywane na co dzień, w samochodach i biurach. Produkty Nite Ize w sklepie 8a.pl pozwolą uporządkować bagaż i jeszcze lepiej go zorganizować.