top

Nawigacje rowerowe / liczniki GPS

Nawigacje rowerowe i liczniki GPS to niezbędny dodatek dla każdego rowerzysty. W czasie dłuższych wycieczek w terenie, dobra nawigacja rowerowa doskonale poprowadzi po wąskich ścieżkach, a precyzyjny licznik GPS pozwoli zmierzyć wszystkie parametry jazdy na treningu.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Nawigacja rowerowa czy licznik GPS – co wybrać?

Klasyczne nawigacje rowerowe wywodzące się z modeli turystycznych najlepiej sprawdzają się w czasie wypraw i wycieczek rowerowych. Zazwyczaj charakteryzują się nieco większymi wymiarami, przez co na ekranie łatwiej jest przeglądać mapy u wytyczać nową trasę. Często stosowane są w nich kolorowe wyświetlacze, a dostępne na nich mapy charakteryzują się wysoką dokładnością. Liczniki GPS na rower posiadają najczęściej bardziej rozbudowany zestaw dodatkowych parametrów dotyczących jazdy plus umożliwiają nawigowanie po wyznaczonej wcześniej trasie. To rozwiązanie idealne dla osób trenujących jazdę na rowerze i chcących mieć pełen wgląd zarówno w przebieg trasy, jak i podstawowe parametry organizmu w czasie intensywnego wysiłku. To dobry wybór na treningi, zawody, ale też na nieco szybsze wycieczki. Niezależnie od tego którą opcję wybierzesz, GPS do roweru pozwoli czerpać jeszcze większą przyjemność z pokonywania zaplanowanych tras.

Liczniki rowerowe GPS – na treningi i nie tylko

Liczniki rowerowe GPS są bardzo chętnie wybierane przez zapalonych rowerzystów oraz zawodników trenujących do kolejnych wyścigów. Wszystko przez ogrom danych, jakie dostarczają. Tak podstawowe funkcje jak zapisywanie śladu pokonanej trasy, prędkość aktualna, prędkość średnia czy czas treningu to już oczywistość. Obecnie niemal każdy licznik GPS posiada znacznie więcej funkcji. Większość z nich poda także pokonywane przewyższenie, co będzie szczególnie istotne dla miłośników jazdy MTB. Po dokupienie dodatkowych elementów możliwy stanie się pomiar mocy na korbach czy pomiar tętna. Oczywiście w każdym liczniku GPS możemy zaplanować trasę, a komputer rowerowy wyświetli odpowiednie wskazówki wskaże, gdzie powinnyśmy skręcić. Dla łatwości obsługi większość liczników z nawigacją GPS może być obsługiwanych również przez aplikację. Dzięki niej można pobrać dane do najpopularniejszych aplikacji treningowych czy też znacznie łatwiej zaplanować kolejną trasę.

Nawigacje i liczniki GPS kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór nawigacji i liczników czołowych marek. Niewielki komputer rowerowy z łatwością zamocujesz na kierownicy za pomocą dedykowanych uchwytów. Dzięki licznym informacjom jeszcze lepiej zaplanujesz najbliższą wycieczkę czy też zwiększysz efektywność treningu zarówno na szosie, jak i w terenie. Specjalistyczne liczniki GPS i nawigacje rowerowe świetnie sprawdzą się na każdym typie roweru.