Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Namioty harcerskie i grupowe

Namioty harcerskie przygotowano specjalnie dla większych grup. Mocna konstrukcja oraz wytrzymałe materiały doskonale sprawdzają się w czasie obozów, szkoleń oraz innych zorganizowanych wyjazdów.
3
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
 1. -40%
  Namiot Outwell Woodburg 7A
  Namiot Outwell Woodburg 7A
  Cena promocyjna 3 239,94 zł Cena regularna 5 399,90 zł
 2. -40%
  Namiot turystyczny Robens Field Tower
  Namiot turystyczny Robens Field Tower
  Cena promocyjna 1 799,94 zł Cena regularna 2 999,90 zł
 3. -40%
  Namiot tipi Robens Chinook
  Namiot tipi Robens Chinook
  Cena promocyjna 2 519,94 zł Cena regularna 4 199,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Klasyczne harcerskie namioty to możliwość wygodnego noclegu na łonie przyrody.

Największe modele namiotów w naszej ofercie zostały przygotowane z myślą o większej ilości użytkowników. Modele z tej kategorii są dostępne w wielu różnych wielkościach i kształtach. Z pewnością najwięcej przestrzeni zapewniają klasyczne konstrukcje o pionowych ścianach. Pozwalają na swobodne poruszanie się po całym namiocie i oferuję niezbędną wygodę nawet wtedy, kiedy namiot jest wypełniony ludźmi. Niezwykle charakterystycznie przestawiają się również namioty tipi o niemal kolistej podstawie i dużej wysokości. Ten typ schronienia przywodzi na myśl pionierskie czasy dzikiego zachodu, jednak nawet dzisiaj zapewnia wysoką funkcjonalność. Namioty harcerskie i grupowe są najczęściej oparte o bardzo wytrzymały stelaż, który jest wymagany do odpowiedniego zabezpieczenia grubego płótna, które często wykorzystywane jest do zadaszenia całości.

Niezliczona ilość możliwości

Duże namioty harcerskie i grupowe są wykorzystywane podczas obozów sportowych, kolonii, a także wielu innych wyjazdów gromadzących w jednym miejscu większą ilość osób. Namioty te są niejednokrotnie wyposażeniem campingów i pól namiotowych, oferując gościom wysoki komfort pobytu oraz przestrzeń nieporównywalną z innymi modelami, nawet z namiotami rodzinnymi. To optymalny wybór podczas dłuższego pobytu w jednym miejscu. Modele te stanowią doskonałe uzupełnienie naszej oferty namiotów. Wszystkie modele cechują się wysoką jakością wykonania oraz przemyślaną konstrukcją, która ułatwia ich rozbijanie i zapewnia wyśmienite cechy użytkowe.

W pobliżu namiotów harcerskich przydadzą się:

Naczynia turystyczne Meble kempingowe Pojemniki na wodę Lampy turystyczne Filtry do wody