top

Namioty harcerskie i grupowe

Namioty harcerskie przygotowano specjalnie dla większych grup. Mocna konstrukcja oraz wytrzymałe materiały doskonale sprawdzają się w czasie obozów, szkoleń oraz innych zorganizowanych wyjazdów.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Klasyczne harcerskie namioty to możliwość wygodnego noclegu na łonie przyrody.

Największe modele namiotów w naszej ofercie zostały przygotowane z myślą o większej ilości użytkowników. Modele z tej kategorii są dostępne w wielu różnych wielkościach i kształtach. Z pewnością najwięcej przestrzeni zapewniają klasyczne konstrukcje o pionowych ścianach. Pozwalają na swobodne poruszanie się po całym namiocie i oferuję niezbędną wygodę nawet wtedy, kiedy namiot jest wypełniony ludźmi. Niezwykle charakterystycznie przestawiają się również namioty tipi o niemal kolistej podstawie i dużej wysokości. Ten typ schronienia przywodzi na myśl pionierskie czasy dzikiego zachodu, jednak nawet dzisiaj zapewnia wysoką funkcjonalność. Namioty harcerskie i grupowe są najczęściej oparte o bardzo wytrzymały stelaż, który jest wymagany do odpowiedniego zabezpieczenia grubego płótna, które często wykorzystywane jest do zadaszenia całości.

Niezliczona ilość możliwości

Duże namioty harcerskie i grupowe są wykorzystywane podczas obozów sportowych, kolonii, a także wielu innych wyjazdów gromadzących w jednym miejscu większą ilość osób. Namioty te są niejednokrotnie wyposażeniem campingów i pól namiotowych, oferując gościom wysoki komfort pobytu oraz przestrzeń nieporównywalną z innymi modelami, nawet z namiotami rodzinnymi. To optymalny wybór podczas dłuższego pobytu w jednym miejscu. Modele te stanowią doskonałe uzupełnienie naszej oferty namiotów. Wszystkie modele cechują się wysoką jakością wykonania oraz przemyślaną konstrukcją, która ułatwia ich rozbijanie i zapewnia wyśmienite cechy użytkowe.