top

Mons Royale

Mons Royale to wysokiej jakości odzież górska z wełną merino, która oferuje wyjątkowy komfort użytkowania. W ofercie producenta znajduje się zarówno bielizna termoaktywna, jak i koszulki, bluzy, kurtki o także liczne dodatki odzieżowe. Ubrania marki Mons Royale o nowozelandzkich korzeniach to świetna propozycja dla miłośników nart, rowerów i zdobywania górskich szczytów!
Filtry (2)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kolor
    beżowy
  2. Kolor
    niebieski
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

  1. -13%
    Nowy
    qweMonsRoyaleTarnMerinoT_Shirtskylinebloom9420070093527a.webp
    Koszulka rowerowa damska Mons Royale Tarn Merino T-Shirt - skyline/bloom
    w tym VAT 354,99 zł
    301,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 301,74 zł
    Rekomendowana cena producenta 409,99 zł (-13%)
    EXTRA 15% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  2. -28%
    Nowy
    MonsRoyaleEscapadeShorts_birchbirc9420070074212a.webp
    Spodenki turystyczne damskie Mons Royale Escapade Shorts - birch/birch
    w tym VAT 494,99 zł
    470,24 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 689,99 zł (-31%)
    Rekomendowana cena producenta 689,99 zł (-28%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  3. -33%
    MonsRoyaleVirageBikeShorts_undercovercamo_9420070020752_822.webp
    Spodenki rowerowe damskie Mons Royale Virage Bike Shorts - undercover camo
    w tym VAT 398,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 379,04 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 599,99 zł (-33%)
  4. -46%
    MonsRoyaleRedwoodEnduroVT_cedarcobaltblac_9420070058304a.webp
    Koszulka rowerowa Mons Royale Redwood Enduro VT - cedar/cobalt/black
    w tym VAT 204,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 194,74 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 384,99 zł (-46%)
  5. -19%
    Nowy
    qweMonsRoyaleDiversionMerinoBikeJerseyShortSleeveoceanultramarine9420070093824a.webp
    Koszulka damska Mons Royale Diversion Merino Bike Jersey Short Sleeve - ocean/ul...
    w tym VAT 414,99 zł
    331,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 331,99 zł (+26%)
    Rekomendowana cena producenta 514,99 zł (-19%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  6. -27%
    MonsRoyaleDiversionMerinoTrailShorts_abyss_9420070068006a.webp
    Szorty rowerowe Mons Royale Diversion Merino Trail Shorts - abyss
    w tym VAT 498,99 zł
    474,04 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 474,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 689,99 zł (-27%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  7. -20%
    Nowy
    qweMonsRoyaleFoloMerinoBriefsskyline9420070090038a.webp
    Majtki termoaktywne damskie Mons Royale Folo Merino Briefs - skyline
    w tym VAT 154,99 zł
    116,24 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 116,24 zł
    Rekomendowana cena producenta 194,99 zł (-20%)
    EXTRA 25% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  8. -17%
    Nowy
    qweMonsRoyaleSierraMerinoSportsBraskylineblack9420070089889a.webp
    Biustonosz sportowy Mons Royale Sierra Merino Sports Bra - skyline/black
    Ocena:
    90%
    w tym VAT 194,99 zł
    165,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 165,74 zł
    Rekomendowana cena producenta 234,99 zł (-17%)
    EXTRA 15% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  9. -18%
    Nowy
    qweMonsRoyaleQuadMerinoFleeceJackethorizonblueblack9420070088639a.webp
    Bluza polarowa Mons Royale Quad Merino Fleece Jacket - horizon blue/black
    w tym VAT 669,99 zł
    535,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 535,99 zł (+26%)
    Rekomendowana cena producenta 819,99 zł (-18%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  10. -19%
    Nowy
    qweMonsRoyaleQuadMerinoFleecePulloverhorizonblueblack9420070088783a.webp
    Bluza Mons Royale Quad Merino Fleece Pullover - horizon blue/black
    w tym VAT 519,99 zł
    415,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 415,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 644,99 zł (-19%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  11. -18%
    Nowy
    qweMonsRoyaleQuadMerinoFleeceJacketskylineblack9420070092926a.webp
    Bluza polarowa damska Mons Royale Quad Merino Fleece Jacket - skyline/black
    w tym VAT 669,99 zł
    535,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 535,99 zł (+26%)
    Rekomendowana cena producenta 819,99 zł (-18%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  12. -45%
    MonsRoyaleCorduroyRoamCap_tussock_093.jpg
    Czapka z daszkiem Mons Royale Corduroy Roam Cap - tussock
    w tym VAT 86,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 82,64 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 159,99 zł (-45%)
  13. -13%
    Nowy
    qweMonsRoyaleZephyrMerinoTencelT_Shirtsteelblue9420070088080a.webp
    Koszulka merino Mons Royale Zephyr Merino Tencel T-Shirt - steel blue
    w tym VAT 314,99 zł
    251,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 364,99 zł (-30%)
    Rekomendowana cena producenta 364,99 zł (-13%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  14. -30%
    MonsRoyaleEscapadeShorts_birch_9420070074069a.webp
    Spodenki turystyczne Mons Royale Escapade Shorts - birch
    w tym VAT 448,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 449,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 644,99 zł (-30%)
  15. -33%
    MonsRoyaleDiversionMerinoTrailShorts_abyssabyss_9420070071914a.webp
    Spodenki rowerowe damskie Mons Royale Diversion Merino Trail Shorts - abyss/abys...
    w tym VAT 459,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 436,99 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 689,99 zł (-33%)
  16. -33%
    MonsRoyaleDiversionMerinoTrailPants_abyss_9420070067856a.webp
    Spodnie rowerowe Mons Royale Diversion Merino Trail Pants - abyss
    w tym VAT 539,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 512,99 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 814,99 zł (-33%)
  17. -33%
    MonsRoyaleDiversionMerinoTrailPants_abyssabyss_9420070071761a.webp
    Spodnie rowerowe damskie Mons Royale Diversion Merino Trail Pants - abyss/abyss
    w tym VAT 539,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 545,29 zł
    Rekomendowana cena producenta 814,99 zł (-33%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

Wyczyść

Historia marki Mons Royale

Markę założyli w 2009 roku Hannah i Hamish Acland. Wychowani na farmach w Nowej Zelandii świetny narciarz oraz projektant odzieży połączyli swe siły, żeby zaoferować wszystkim aktywnym osobom zupełnie nową jakość. Przekuli swoje zainteresowania oraz miejsce z którego się wywodzą w najwyższej jakości produkty. Mons Royale łączy bowiem w sobie doskonały materiał, jakim jest wełna z owiec merino, z nowoczesnymi krojami i innowacyjnymi rozwiązaniami dedykowanymi wszystkim sportowcom i miłośnikom przygód. To, co zaczęło się jako niewielki projekt, dziś rozrosło się do bardzo dużych rozmiarów. Obecnie Hannah i Hamish nadal prowadzą markę, a 40 osób rozsianych po biurach w Vancouver, Innsbrucku i Wanace cały czas pracuje nad nowymi kolekcjami, które zaspokoją wysokie wymagania wszystkich miłośników sportów górskich.

W 2020 roku Mons Royale przeszedł całkowitą przemianę. Nowe logo, nowy przekaz marki, czy ściśle określone priorytety dalszego rozwoju wyznaczyły zupełnie nowy rozdział w działalności firmy. Nowoczesne i kompleksowe podejście zarówno do procesu produkcji odzieży górskiej, jak i komunikacji z miłośnikami gór pozwoliły producentowi wznieść się na jeszcze wyższy poziom. Niezwykle proste logo łatwo zapada w pamięć, a jednocześnie zawiera w sobie podstawowy przekaz marki. Odwrócone góry symbolizuje spojrzenie na wszystko z dołu – z południowej półkuli. Jezioro u stóp gór to Lake Wanaka, a więc miejsce, gdzie zaczęła się cała historia firmy.

Środowisko naturalne na pierwszym miejscu

Marka wywodzi się z Nowej Zelandii, kraju znanego z dziewiczej natury. Nic więc dziwnego, że podstawową wartością marki Mons Royale jest zachowanie jak najmniejszego wpływu na środowisko naturalne. Jak jednak ograniczyć presję środowiskową w trakcie produkcji odzieży sportowej? Marka robi to na wielu poziomach. Po pierwsze chętnie wykorzystuje naturalne włókna. Mowa tu oczywiście o wełnie merino, czyli tego, z czego Nowa Zelandia słynie. Producent używa tylko najwyższej jakości wełny New Zealand’s ZQ RX. Jest ona pozyskiwana w etyczny sposób, a owce mają zagwarantowany dobrostan. Przędzalnie z którymi współpracuje Mons Royale posiadają certyfikaty Bluesign i Oeko-Tex. Dają one gwarancję, że na każdym etapie produkcji wdrażane są rozwiązania, których celem jest ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Marka Mons Royale wyeliminowała także znaczną część plastiku z opakowań i metek, na rzecz materiałów pochodzących z recyklingu. Dużą rolę odgrywa też transport towarów. Niemal wszystkie produkty są przewożone droga morską, czyli środkiem transportu, który emituje stosunkowo najmniej gazów cieplarnianych, w tym CO2.

Produkty Mons Royale kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór ubrań tej marki dla wszystkich miłośników aktywności górskich. Rozbudowana kolekcja damska i męska to wiele krojów i kolorów, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiedni model. Bielizna Mons Royale z wełny merino świetnie sprawdza się jako podstawa każdego zestawu odzieży. Jest przyjemna w dotyku, zapewnia świetne właściwości termoregulacyjne i dodatkowo cechują się wysoką odpornością na przyjmowane nieprzyjemnych zapachów. Naturalne włókna tej wełny świetnie sprawdzają się też w pozostałych elementach garderoby, takich jak koszulki, bluzy, kurtki, czapki skarpety i wiele innych. Wśród nich znajdują się modele zaprojektowane specjalnie dla miłośników biegania, nart czy rowerów. Dostosowana do aktywności odzież Mons Royale to świetne właściwości użytkowe oraz fantastyczny wygląd.