top

Ledlenser

Ledlenser to jeden z czołowych producentów wysokiej jakości czołówek i latarek turystycznych. Wywodząca się z Niemiec marka to gwarancja jakości. Produkty Ledlenser w sklepie 8a.pl to szeroki wybór modeli.
28
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

na stronę
 1. -15%
  Czołówka Ledlenser H7R Signature
  Czołówka Ledlenser H7R Signature
  611,99 zł 719,99 zł
 2. -15%
  Czołówka Ledlenser MH8 - black/black
 3. -15%
  Czołówka Ledlenser H7R Work
  Czołówka Ledlenser H7R Work
  501,49 zł 589,99 zł
 4. -15%
  Czołówka Ledlenser H5R Work
  Czołówka Ledlenser H5R Work
  345,09 zł 405,99 zł
 5. -15%
  Czołówka Ledlenser H5R Core
  Czołówka Ledlenser H5R Core
  288,99 zł 339,99 zł
 6. -15%
  Czołówka Ledlenser MH5 - black/grey
 7. -20%
  Czołówka Ledlenser MH5 - black/blue
 8. -15%
  Czołówka Ledlenser MH7 - grey
  Czołówka Ledlenser MH7 - grey
  314,49 zł 369,99 zł
 9. -15%
  Czołówka Ledlenser MH3 - grey
  Czołówka Ledlenser MH3 - grey
  115,59 zł 135,99 zł
 10. -15%
  Przemysłowa czołówka Ledlenser iSEO3
 11. -15%
  Latarka Ledlenser MT14
  Latarka Ledlenser MT14
  458,99 zł 539,99 zł
 12. -15%
  Czołówka Ledlenser H14R.2
  Czołówka Ledlenser H14R.2
  651,09 zł 765,99 zł
 13. -30%
  Latarka Ledlenser K3
  Latarka Ledlenser K3
  48,99 zł 69,99 zł
 14. -15%
  Latarka długopisowa Ledlenser P4
 15. -15%
  Latarka Ledlenser P2
  Latarka Ledlenser P2
  67,99 zł 79,99 zł
 16. -15%
  Latarka Ledlenser P3
  Latarka Ledlenser P3
  59,49 zł 69,99 zł
 17. -25%
  Czołówka Ledlenser MH10 - black
  Czołówka Ledlenser MH10 - black
  299,99 zł 399,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

na stronę

Historia Ledlenser

Marka Ledlenser powstała w 1993 roku. Jak większość wielkich marek, także ta zaczynała swoją działalność w garażu. Założyli ją Harald i Rainer Opolka w Niemczech. Niewielki początkowo kapitał musiał zostać nadrobiony przez wyjątkowy zapał do projektowania i maksymalne zaangażowanie w projekt. Dzięki wyjątkowym pomysłom na nowoczesne latarki oraz czołówki marka zaczęła się dynamicznie rozwijać. Podstawą jej sukcesu były nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz przykładanie wagi nawet do najdrobniejszych szczegółów. Po dziś dzień innowacyjne pomysły oraz dążenie do perfekcji są motorem do działania całej marki.

Obecnie firma Ledlenser to międzynarodowy producent oświetlenia zatrudniający ponad 1000 pracowników. Główna siedziba firmy i centrum technologiczne znajdują się w Niemczech. To tam rodzą się nowe pomysły, które są następnie przenoszone na deski kreślarskie. Drugi oddział firmy znajduje się w Chinach. To właśnie tam trafiają szkice i plany kolejnych modeli. Po ich odpowiednim przetestowaniu i sprawdzeniu najdrobniejszych szczegółów nowe modele trafiają do produkcji. Dzięki wysokiemu poziomowi kontroli jakości wszystkie powstające tam latarki i czołówki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Dzięki szybkiemu rozwojowi marka może się angażować w projekty socjalne, edukacyjne i ekologiczne.

Czołówki turystyczne i sportowe Ledlenser

Znaczną część produktów marki stanowi oświetlenie turystyczne i sportowe. Bardzo popularne wśród miłośników biwakowania są tradycyjne latarki trzymane w ręce. Zróżnicowana oferta jeśli chodzi o wielkość i moc latarki pozwoli dobrać model optymalnie dopasowany do potrzeb każdego użytkownika. Osoby wyruszające na dłuższy trekking z chęcią wyposażają się z kolei w poręczne czołówki. Umożliwią one rozbicie namiotu już po zmroku, czy przygotowanie kolacji pomimo zapadających ciemności. Osobną kategorię stanowią bardzo jasne lampki rowerowe i biegowe Ledlenser. Mocne oświetlenie jest niezbędne w czasie pokonywania trudnego terenu w ciemności. Silny strumień światła wyłowi z ciemności najdrobniejsze szczegóły otoczenia. Możliwość mocowania wybranych modeli na kasku pozwala w pełni wykorzystać ich możliwości. Modele te są z chęcią użytkowane zarówno przez profesjonalistów, jak i miłośników ekstremalnych wyzwań.

Latarki Ledlenser na co dzień

Niezwykle popularna jest również seria lampek oraz latarek do codziennego użytkowania. Kompaktowe modele świetnie sprawdzą się jako awaryjne oświetlenie w sytuacji awaryjnej samochodzie, kiedy przyjdzie nam dokonać drobnej naprawy w trasie. Niezawodna latarka to również niezbędny dodatek w domu. Nagłe wyłączenie prądu nie pozostawi nas już w ciemności. Klasyczne latarki niemieckiej marki Ledlenser świetnie sprawdzają się również w czasie letnich wyjazdów na camping. Niezależnie od tego czy nocujesz pod namiotem czy w kamperze, w czasie wieczornych spacerów zawsze przyda się niezawodne oświetlenie. Latarki niemieckiej marki doskonale sprawdzają się w tych wszystkich zadaniach.

Oświetlenie robocze

Wśród wielu dostępnych modeli niemieckiego producenta można wyróżnić niezwykle rozbudowaną grupę oświetlenia roboczego. To najczęściej modele dobrze chronione przed uszkodzeniami i innymi szkodliwymi czynnikami. Mocne obudowy i niezawodność podczas częstego użytkowania to cechy niezbędne dla każdego oświetlenia wykorzystywanego w czasie pracy. Z latarek i czołówek marki Ledlenser korzystają strażacy, policja, służby porządkowe, osoby pracujące na wysokości czy w przemyśle. Specjalne systemy ładowania sprawiają, że latarki pozostają w gotowości do użycia przez całą dobę.

Latarki i czołówki Ledlenser to najnowocześniejsze rozwiązania

Marka posiada wiele patentów, które cały czas udoskonala, tak aby obsługa była jeszcze łatwiejsza, a parametry stały na najwyższym poziomie. Każdy produkt marki Ledlenser – czołówka czy latarka o najmniejszych rozmiarach, to w pełni dopracowane modele, które rozświetlą ciemność i nie zawiodą w trudnych warunkach. Latarki z metalowymi obudowami cechują się zwiększoną wytrzymałością oraz trwałością, dzięki czemu posłużą jeszcze dłużej. Specjalne systemy ruchomych soczewek pozwalają na płynną zmianę skupienia strumienia światła, dzięki czemu modele mogą zapewniać oświetlenie pobliskiej przestrzeni, jak i odległych punktów. Czołówki i latarki Ledlenser wykorzystują do zasilania zarówno klasyczne baterie, jak i akumulatory. Te drugie są doskonałym rozwiązaniem kiedy często korzystamy z latarki i możemy ją szybko podładować.

Ledlenser – popularne kategorie

Czołówki Ledlenser