top

La Sportiva

Marka La Sportiva jest doskonale znana wśród wspinaczy i alpinistów. Oferuje obuwie wspinaczkowe i górskie, a także odzież techniczną do wielu aktywności. Najnowszą odzież i buty La Sportiva znajdziesz w sklepie 8a.pl!
Filtry (2)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kategoria
    Ona
  2. Typ produktu
    Spodnie
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

  1. -43%
    Spodnie górskie damskie La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - storm blue
    Spodnie górskie damskie La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - storm blue
    w tym VAT 1 408,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 1 409,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 2 499,99 zł (-43%)
  2. -14%
    Nowy
    LaSportivaHelixirPantsnightskycypress8058428298914a.webp
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Helixir Pants - night sky/cypress
    w tym VAT 629,99 zł
    566,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 566,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 739,99 zł (-14%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  3. -19%
    Nowy
    LaSportivaWestCrestPants_onyxchal8058428128273a.webp
    Spodnie turystyczne damskie La Sportiva West Crest Pants - onyx/chalk
    w tym VAT 634,99 zł
    603,24 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 789,99 zł (-23%)
    Rekomendowana cena producenta 789,99 zł (-19%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  4. -10%
    Nowy
    LaSportivaBoltPantredwoodcypress8058428260577a.webp
    Spodnie do wspinaczki damskie La Sportiva Bolt Pant - redwood/cypress
    w tym VAT 439,99 zł
    373,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 373,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 489,99 zł (-10%)
    EXTRA 15% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  5. -33%
    LaSportivaSenderGTXPerformanceBibPants_savan8058428180479a.webp
    Spodnie narciarskie damskie La Sportiva Sender GTX Performance Bib Pants - savan...
    w tym VAT 1 607,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 1 649,99 zł (-2%)
    Rekomendowana cena producenta 2 399,99 zł (-33%)
  6. -40%
    Spodnie GORE TEX damskie La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - cherry tomato
    Spodnie GORE TEX damskie La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - cherry tomato
    w tym VAT 1 449,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 1 559,99 zł (-7%)
    Rekomendowana cena producenta 2 449,99 zł (-40%)
  7. -38%
    Spodnie GORE TEX damskie La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - moonlight
    Spodnie GORE TEX damskie La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - moonlight
    w tym VAT 1 499,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 1 509,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 2 449,99 zł (-38%)
  8. -38%
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Ikarus Pant - cherry tomato/moonlight
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Ikarus Pant - cherry tomato/moonlight
    w tym VAT 674,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 714,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 1 099,99 zł (-38%)
  9. -40%
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Ikarus Pant - deep sea/moonlight
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Ikarus Pant - deep sea/moonlight
    w tym VAT 649,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 674,99 zł (-3%)
    Rekomendowana cena producenta 1 099,99 zł (-40%)
  10. -42%
    Damskie spodnie narciarskie La Sportiva Chaser Evo Shell Bib Pant - iceberg/lagoon
    Damskie spodnie narciarskie La Sportiva Chaser Evo Shell Bib Pant - iceberg/lago...
    w tym VAT 868,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 869,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 1 499,99 zł (-42%)
  11. -40%
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Mantra Pant - rose/cherry tomato
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Mantra Pant - rose/cherry tomato
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 349,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 399,99 zł (-12%)
    Rekomendowana cena producenta 589,99 zł (-40%)
  12. -28%
    LaSportivaIkarusPant_blackroseba8058428183944a.webp
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Ikarus Pant - black/rosebay
    w tym VAT 791,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 752,39 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 1 099,99 zł (-28%)
  13. -5%
    Nowy
    qweLaSportivaBoltPantnightskyazalea8058428260621a.webp
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Bolt Pant - night sky/azalea
    w tym VAT 464,99 zł
    418,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 489,99 zł (-14%)
    Rekomendowana cena producenta 489,99 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  14. -32%
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Zupo 2.0 Pant - deep sea
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Zupo 2.0 Pant - deep sea
    w tym VAT 704,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 669,74 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 1 049,99 zł (-32%)
  15. -34%
    LaSportivaKyrilPant_blackcherrytomat_8020647228058a.webp
    Spodnie w góry damskie La Sportiva Kyril Pant - black/cherry tomato
    w tym VAT 587,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 703,99 zł (-16%)
    Rekomendowana cena producenta 899,99 zł (-34%)
  16. -38%
    LaSportivaOrizonPant_deepseastonebl8058428076154a.webp
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Orizon Pant - deep sea/stone blue
    w tym VAT 504,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 534,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 819,99 zł (-38%)
  17. -41%
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Excelsior Pant - juniper/zest
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Excelsior Pant - juniper/zest
    w tym VAT 699,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 739,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 1 199,99 zł (-41%)
  18. -28%
    LaSportivaKyrilPant_blackcherrytomat_8020647228058e.webp
    Spodnie w góry damskie La Sportiva Kyril Pant Long - black/cherry tomato
    w tym VAT 647,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 759,99 zł (-14%)
    Rekomendowana cena producenta 899,99 zł (-28%)
  19. -5%
    Nowy
    LaSportivaGambitPantlimestone8058428258512a.webp
    Spodenki turystyczne damskie La Sportiva Gambit Pant - limestone
    w tym VAT 414,99 zł
    373,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 373,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 439,99 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  20. -23%
    LaSportivaMachinaTechPants_nightskychal8058428135288c.webp
    Spodnie damskie La Sportiva Machina Tech Pants Short - night/chalk
    w tym VAT 624,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 593,74 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 819,99 zł (-23%)
  21. -39%
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Itaca Pant - rose/springtime
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Itaca Pant - rose/springtime
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 264,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 303,99 zł (-12%)
    Rekomendowana cena producenta 439,99 zł (-39%)
  22. -31%
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Zupo 2.0 Pant - springtime
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Zupo 2.0 Pant - springtime
    w tym VAT 719,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 683,99 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 1 049,99 zł (-31%)
  23. -20%
    LaSportivaTundraPant_aspengreennightsky8058428117499a.webp
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Tundra Pant - aspen green/night sky
    w tym VAT 388,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 369,54 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 489,99 zł (-20%)
  24. -25%
    LaSportivaOrizonPant_onyxredwoo8058428185801a.webp
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Orizon Pant - onyx/redwood
    w tym VAT 614,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 522,74 zł (+18%)
    Rekomendowana cena producenta 819,99 zł (-25%)
  25. -33%
    LaSportivaExcelsiorPant_redwood8058428186044a.webp
    Spodnie w góry damskie La Sportiva Excelsior Pant - redwood
    w tym VAT 793,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 794,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 1 199,99 zł (-33%)
  26. -36%
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Zupo 2.0 Pant - everglade
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Zupo 2.0 Pant - everglade
    w tym VAT 664,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 631,74 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 1 049,99 zł (-36%)
  27. -19%
    Nowy
    LaSportivaAequilibriumSpeedTights_onyxchalk8058428135943a.webp
    Spodnie trekkingowe damskie La Sportiva Aequilibrium Speed Tights - onyx/chalk
    w tym VAT 704,99 zł
    669,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 669,74 zł
    Rekomendowana cena producenta 879,99 zł (-19%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  28. -10%
    Nowy
    LaSportivaGambitPantcypresscypress8058428258673a.webp
    Spodnie turystyczne damskie La Sportiva Gambit Pant - cypress/cypress
    w tym VAT 394,99 zł
    355,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 439,99 zł (-19%)
    Rekomendowana cena producenta 439,99 zł (-10%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  29. -17%
    LaSportivaTundraPants_redwoodrosebay8058428117437a.webp
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Tundra Pants - redwood/rosebay
    w tym VAT 404,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 387,59 zł (+5%)
    Rekomendowana cena producenta 489,99 zł (-17%)
  30. -32%
    Nowy
    LaSportivaMachinaTechPants_nightskychal8058428135288a.webp
    Spodnie damskie La Sportiva Machina Tech Pants - night sky/chalk
    w tym VAT 554,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 554,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 819,99 zł (-32%)
  31. -29%
    LaSportivaMantraPantredwoodrosebay8058428117918a.webp
    Spodnie wspinaczkowe damskie La Sportiva Mantra Pant - redwood/rosebay
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 414,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 417,04 zł
    Rekomendowana cena producenta 589,99 zł (-29%)
  32. -24%
    Nowy
    qwe_LaSportivaAlpineGuideGTXPerformancePantsredwood_a.webp
    Spodnie w góry damskie La Sportiva Alpine Guide GTX Performance Pants - redwood
    w tym VAT 1 698,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 1 699,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 2 249,99 zł (-24%)
  33. -16%
    Nowy
    LaSportivaZupo20Pant_blackblack8020647744640a.webp
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Zupo 2.0 Pant - black/black
    w tym VAT 874,99 zł
    831,24 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 831,24 zł
    Rekomendowana cena producenta 1 049,99 zł (-16%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  34. -16%
    Nowy
    LaSportivaMonumentPantcypressnightsky8058428296156a.webp
    Spodnie turystyczne damskie La Sportiva Monument Pant - cypress/night sky
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 499,99 zł
    449,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 449,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 599,99 zł (-16%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  35. -38%
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Alpine Guide Softshell Pant - storm blue
    Spodnie softshell damskie La Sportiva Alpine Guide Softshell Pant - storm blue
    w tym VAT 884,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 973,99 zł (-9%)
    Rekomendowana cena producenta 1 449,99 zł (-38%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

Wyczyść

Buty La Sportiva dla miłośników gór

Nie ulega atpliwości, że marka La Sportiva jest doskonale znana wśród miłośników gór między innymi ze względu na buty górskie. W ofercie tego producenta znajduje się obuwie damskie, męskie i dziecięce projektowane specjalnie z myślą o zróżnicowanych aktywnościach góskich. Niezależnie od przeznaczenia, obuwie La Sportiva zawsze należy do najwyższej światowej klasy. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z nowoczesnymi materiałami oraz innowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi sprawiają, że marka ta jest jednym z liderów w segmencie butów górskich.

Górskie i trekkingowe buty La Sportiva

Tylko najlepsze firmy obuwnicze mają w swojej ofercie obuwie do zdobywania alpejskich i himalajskich szczytów. Takimi modelami są właśnie produkowane przez markę La Sportiva buty wysokogórskie. Duże doświadczenie w ich produkcji pozwala zapewnić użytkownikom maksymalną niezawodność obuwia, które na wysokości może decydować o powodzeniu lub fiasku wyprawy. Znaczną część kolekcji zajmują też buty trekkingowe La Sportiva. Wśród nich znajdują się między innymi klasyczne modele z naturalnej skóry. Przypadną one do gustu tradycjonalistom. Z kolei nowoczesne, ultralekkie modele przeznaczone do szybkiego przemieszczania się w terenie wysokogórskim to propozycja dla miłośników najnowszych technologii. Wśród górskich butów La Sportiva bardzo dużą popularnością ciesza sie też modele podejściowe. Używane przez wspinaczy lub osoby poruszające się z lekkim bagażem w cięzkim terenie, zapewniają niezrównaną przyczepność na skałach.

Obuwie La Sportiva dla wspinaczy

Zupełnie inną kategorię stanowią buty wspinaczkowe La Sportiva. Znajdują się wśród nich zarówno modele dla profesjonalistów, jak i początkujących wspinaczy, a także buty wspinaczkowe dla dzieci. Stosowane tym obuwie specjalne mieszanki gum sprawiają, że buty wprost kleją się do skały. Szeroki wybór damskich i męski butów wspinaczkowych La Sportiva sprawia, że każdy znajdzie model idealnie dopasowany do swojej stopy, atywności wspinaczkowej oraz własnych umiejętności.

La Sportiva buty do biegów górskich

Obecne w ofercie La Sportiva buty do biegania w terenie są używane zarówno przez zawodowców, startujących w najtrudniejszych imprezach na świecie, jak i amatorów trenujących na podmiejskich ścieżkach. Dokładna charakterystyka każdego modelu pomaga w precyzyjnym dobraniu obuwia

Nie tylko obuwie

Marka La Sportiva od kilku sezonów posiada w swojej ofercie również wysokiej jakości odzież wspinaczkową i górską. Dzięki temu przekształcił się w markę oferującą kompleksowe wyposażenie górskie. W ofercie maarki La Sportiva znajdziemy zarówno odzież zimową, która sprawdzi się w czasie podejmowania alpejskich wyzwań, jak i lekką odzież na lato, projektowaną specjalnie dla wspinaczy. Stosowana naturalna bawełna i swobodne kroje sprawiają, że logo tego producenta można często spotkać na bulderach i w skałach. Dbanie o najwyższą jakość produktów sprawia, że ubrania La Sportiva cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysoką trwałością i niezawodnością. Szeroka oferta La Sportiva w sklepie 8a.pl to duży wybór i maksymalna łatwość zakupów.

Historia marki La Sportiva

Misją marki jest dostarczanie technicznych, najwyższej jakości produktów do eksploracji gór i outdooru. Od niemal stu lat oferuje wszystkim miłośnikom outdooru innowacyjne obuwie oraz odzież, które pozwalają sięgać jeszcze wyżej i dalej. Marka La Sportiva wywodząca się z niedużego górskiego miasteczka bazuje na ludziach, którzy od pokoleń z oddaniem dopracowują każdy szczegół kolejnych generacji butów górskich, zarówno tych przeznaczonych dla turystów, jak i tych dla profesjonalnych alpinistów czy himalaistów. Pomimo swego międzynarodowego zasięgu firma La Sportiva wciąż posiada niewielką fabrykę zatrudniającą 250 osób we Włoszech, w Ziano di Fiemme, w sercu Dolomitów. To prawdziwy fenomen wśród najbardziej znanych marek na świecie. La Sportiva posiada również swój oddział w Ameryce, w USA. Pomimo tak dużego zasięgu marka nie straciła nic ze swojej autentyczności oraz pierwotnych założeń. Cały czas poszukuje nowych rozwiązań, nie tylko w sprzęcie wspinaczkowym czy trekkingowym, ale również w tym przeznaczonym do biegów górskich czy skialpinizmu. Z producenta znanego głównie z obuwia górskiego, La Sportiva stała się marką oferującą kompleksową ofertę dla wszystkich miłośników gór, którzy uprawiają zróżnicowane aktywności zarówno latem, jak i zimą.