top

La Sportiva

Marka La Sportiva jest doskonale znana wśród wspinaczy i alpinistów. Oferuje obuwie wspinaczkowe i górskie, a także odzież techniczną do wielu aktywności. Najnowszą odzież i buty La Sportiva znajdziesz w sklepie 8a.pl!
Filtry (2)
Filtry
Kupuj przez
  1. Typ produktu
    Ładowarka
  2. Typ produktu
    Top / Tank
Zobacz jako Siatka Lista

19 Produkty

  1. -10%
    Nowy
    LaSportivaTraverseTanklimestonenightsky8058428297252a.webp
    Top damski La Sportiva Traverse Tank - limestone/night sky
    w tym VAT 224,99 zł
    202,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 249,99 zł (-19%)
    Rekomendowana cena producenta 249,99 zł (-10%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  2. -12%
    Nowy
    LaSportivaFlowTanklimestonenightsky8058428266937a.webp
    Top damski La Sportiva Flow Tank - limestone/night sky
    w tym VAT 234,99 zł
    211,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 211,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 269,99 zł (-12%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  3. -11%
    Nowy
    LaSportivaTwistTankcypressnightsky8058428294404a.webp
    Top damski La Sportiva Twist Tank - cypress/night sky
    w tym VAT 194,99 zł
    175,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 175,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 219,99 zł (-11%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  4. -13%
    Nowy
    LaSportivaPureTankblackyellow8058428263813a.webp
    Koszulka biegowa La Sportiva Pure Tank - black/yellow
    w tym VAT 189,99 zł
    170,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 179,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 219,99 zł (-13%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  5. -18%
    Nowy
    LaSportivaDudeTanknightskymountainred8058428289929a.webp
    Tank top męski La Sportiva Dude Tank - night sky/mountain red
    w tym VAT 179,99 zł
    170,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 170,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 219,99 zł (-18%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  6. -38%
    Top wspinaczkowy damski La Sportiva Botanic Tank - rose/springtime
    Top wspinaczkowy damski La Sportiva Botanic Tank - rose/springtime
    w tym VAT 134,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 139,99 zł (-3%)
    Rekomendowana cena producenta 219,99 zł (-38%)
  7. -42%
    Tank top damski La Sportiva Pacer Tank - flamingo/velvet
    Tank top damski La Sportiva Pacer Tank - flamingo/velvet
    w tym VAT 144,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 137,74 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 249,99 zł (-42%)
  8. -42%
    Top damski La Sportiva Pacer Tank - rose/springtime
    Top damski La Sportiva Pacer Tank - rose/springtime
    w tym VAT 144,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 163,99 zł (-11%)
    Rekomendowana cena producenta 249,99 zł (-42%)
  9. -35%
    Koszulka do biegania La Sportiva Slipstream Tank - yellow/black
    Koszulka do biegania La Sportiva Slipstream Tank - yellow/black
    w tym VAT 219,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 208,99 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 339,99 zł (-35%)
  10. -11%
    Nowy
    LaSportivaDudeTanklakenightsky8058428289820a.webp
    Tank top męski La Sportiva Dude Tank - lake/night sky
    w tym VAT 194,99 zł
    175,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 175,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 219,99 zł (-11%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  11. -42%
    Top damski La Sportiva Pacer Tank - stone-blue/deep sea
    Top damski La Sportiva Pacer Tank - stone-blue/deep sea
    w tym VAT 144,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 163,99 zł (-11%)
    Rekomendowana cena producenta 249,99 zł (-42%)
  12. -10%
    Nowy
    LaSportivaSunfireTankcypressnightsky8058428297009a.webp
    Top damski La Sportiva Sunfire Tank - cypress/night sky
    w tym VAT 179,99 zł
    161,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 199,99 zł (-19%)
    Rekomendowana cena producenta 199,99 zł (-10%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  13. -12%
    Nowy
    qweLaSportivaFlowTanklakenightsky8058428266722aa.webp
    Koszulka do biegania La Sportiva Flow Tank - lake/night sky
    w tym VAT 234,99 zł
    211,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 211,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 269,99 zł (-12%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  14. -12%
    Nowy
    LaSportivaFlowTankazaleanightsky8058428267033a.webp
    Top damski La Sportiva Flow Tank - azalea/night sky
    w tym VAT 234,99 zł
    211,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 211,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 269,99 zł (-12%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  15. -8%
    Nowy
    LaSportivaJustRightTankazalearedwood8058428256990a.webp
    Top damski La Sportiva Just Right Tank - azalea/redwood
    w tym VAT 154,99 zł
    139,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 169,99 zł (-17%)
    Rekomendowana cena producenta 169,99 zł (-8%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  16. -35%
    LaSportivaSunfireTank_rosebaynightsk8058428126118a.webp
    Top damski La Sportiva Sunfire Tank - rosebay/night sky
    w tym VAT 129,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 134,99 zł (-3%)
    Rekomendowana cena producenta 199,99 zł (-35%)
  17. -27%
    LaSportivaBotanicTank_teaforest_8020647163076_386.webp
    Top wspinaczkowy damski La Sportiva Botanic Tank - tea/forest
    w tym VAT 158,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 151,04 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 219,99 zł (-27%)
  18. -32%
    LaSportivaPacerTank_chalknightsky8058428124077a.webp
    Tank top damski La Sportiva Pacer Tank - chalk/night sky
    w tym VAT 169,99 zł
    161,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 249,99 zł (-35%)
    Rekomendowana cena producenta 249,99 zł (-32%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

19 Produkty

Wyczyść

Buty La Sportiva dla miłośników gór

Nie ulega atpliwości, że marka La Sportiva jest doskonale znana wśród miłośników gór między innymi ze względu na buty górskie. W ofercie tego producenta znajduje się obuwie damskie, męskie i dziecięce projektowane specjalnie z myślą o zróżnicowanych aktywnościach góskich. Niezależnie od przeznaczenia, obuwie La Sportiva zawsze należy do najwyższej światowej klasy. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z nowoczesnymi materiałami oraz innowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi sprawiają, że marka ta jest jednym z liderów w segmencie butów górskich.

Górskie i trekkingowe buty La Sportiva

Tylko najlepsze firmy obuwnicze mają w swojej ofercie obuwie do zdobywania alpejskich i himalajskich szczytów. Takimi modelami są właśnie produkowane przez markę La Sportiva buty wysokogórskie. Duże doświadczenie w ich produkcji pozwala zapewnić użytkownikom maksymalną niezawodność obuwia, które na wysokości może decydować o powodzeniu lub fiasku wyprawy. Znaczną część kolekcji zajmują też buty trekkingowe La Sportiva. Wśród nich znajdują się między innymi klasyczne modele z naturalnej skóry. Przypadną one do gustu tradycjonalistom. Z kolei nowoczesne, ultralekkie modele przeznaczone do szybkiego przemieszczania się w terenie wysokogórskim to propozycja dla miłośników najnowszych technologii. Wśród górskich butów La Sportiva bardzo dużą popularnością ciesza sie też modele podejściowe. Używane przez wspinaczy lub osoby poruszające się z lekkim bagażem w cięzkim terenie, zapewniają niezrównaną przyczepność na skałach.

Obuwie La Sportiva dla wspinaczy

Zupełnie inną kategorię stanowią buty wspinaczkowe La Sportiva. Znajdują się wśród nich zarówno modele dla profesjonalistów, jak i początkujących wspinaczy, a także buty wspinaczkowe dla dzieci. Stosowane tym obuwie specjalne mieszanki gum sprawiają, że buty wprost kleją się do skały. Szeroki wybór damskich i męski butów wspinaczkowych La Sportiva sprawia, że każdy znajdzie model idealnie dopasowany do swojej stopy, atywności wspinaczkowej oraz własnych umiejętności.

La Sportiva buty do biegów górskich

Obecne w ofercie La Sportiva buty do biegania w terenie są używane zarówno przez zawodowców, startujących w najtrudniejszych imprezach na świecie, jak i amatorów trenujących na podmiejskich ścieżkach. Dokładna charakterystyka każdego modelu pomaga w precyzyjnym dobraniu obuwia

Nie tylko obuwie

Marka La Sportiva od kilku sezonów posiada w swojej ofercie również wysokiej jakości odzież wspinaczkową i górską. Dzięki temu przekształcił się w markę oferującą kompleksowe wyposażenie górskie. W ofercie maarki La Sportiva znajdziemy zarówno odzież zimową, która sprawdzi się w czasie podejmowania alpejskich wyzwań, jak i lekką odzież na lato, projektowaną specjalnie dla wspinaczy. Stosowana naturalna bawełna i swobodne kroje sprawiają, że logo tego producenta można często spotkać na bulderach i w skałach. Dbanie o najwyższą jakość produktów sprawia, że ubrania La Sportiva cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysoką trwałością i niezawodnością. Szeroka oferta La Sportiva w sklepie 8a.pl to duży wybór i maksymalna łatwość zakupów.

Historia marki La Sportiva

Misją marki jest dostarczanie technicznych, najwyższej jakości produktów do eksploracji gór i outdooru. Od niemal stu lat oferuje wszystkim miłośnikom outdooru innowacyjne obuwie oraz odzież, które pozwalają sięgać jeszcze wyżej i dalej. Marka La Sportiva wywodząca się z niedużego górskiego miasteczka bazuje na ludziach, którzy od pokoleń z oddaniem dopracowują każdy szczegół kolejnych generacji butów górskich, zarówno tych przeznaczonych dla turystów, jak i tych dla profesjonalnych alpinistów czy himalaistów. Pomimo swego międzynarodowego zasięgu firma La Sportiva wciąż posiada niewielką fabrykę zatrudniającą 250 osób we Włoszech, w Ziano di Fiemme, w sercu Dolomitów. To prawdziwy fenomen wśród najbardziej znanych marek na świecie. La Sportiva posiada również swój oddział w Ameryce, w USA. Pomimo tak dużego zasięgu marka nie straciła nic ze swojej autentyczności oraz pierwotnych założeń. Cały czas poszukuje nowych rozwiązań, nie tylko w sprzęcie wspinaczkowym czy trekkingowym, ale również w tym przeznaczonym do biegów górskich czy skialpinizmu. Z producenta znanego głównie z obuwia górskiego, La Sportiva stała się marką oferującą kompleksową ofertę dla wszystkich miłośników gór, którzy uprawiają zróżnicowane aktywności zarówno latem, jak i zimą.