top

Kurtki zimowe Patagonia

Kurtki zimowe Patagonia ® to najwyższej klasy modele dla niego oraz dla niej. Ta amerykańska marka gwarantuje wysoką jakość oraz świetne właściwości termoizolacyjne swoich kurtek.
11
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Patagonia kurtka zimowa w góry i w miasto

Szukasz kurtki na zimową pogodę? Chcesz zabezpieczyć się przed wychłodzeniem i opadami śniegu? Interesuje Cię los naszej planety? Jeśli tak, to oczywistym wyborem nowej kurtki powinna być pozycja z kolekcji marki Patagonia. W portfolio producenta znajdziesz szeroki wybór modeli. Zarówno tych z naturalną puchową ociepliną, jak i z nowoczesnym wypełnieniem syntetycznym. Od lekkich puchówek po klasyczne zimowe parki. Wybór jest naprawdę szeroki. Jak przystało na tego amerykańskiego producenta, kurtki zimowe Patagonia oparto o ekologiczne rozwiązania. Większość z materiałów potrzebnych do ich wykorzystania pochodzi z recyklingu. Impregnaty stosowane w konstrukcji nie zawierają szkodliwych dla środowiska naturalnego perfluorowęglowodorów. Puch pozyskiwany jest w sposób humanitarny, a pracownicy otrzymują godziwe wynagrodzenie i warunki pracy, co potwierdzają certyfikaty RDS i Fair Trade Certified™.

Jaki model kurtki wybrać?

Wszystko zależy od tego, w jakich warunkach będziesz nosić ją najczęściej. Jeśli myślisz o siarczystych mrozach, warto wybrać kurtki zimowe Patagonia z naturalnym wypełnieniem. Puch jest bowiem najlepszym znanym nam izolatorem od chłodu. Jego wysoka kompresyjność sprawia, że model ten z łatwością spakujesz do plecaka, ponieważ po złożeniu zajmie minimalne ilości miejsca. Puchowe wypełnienie to również gwarancja niezwykle lekkiej wagi. Jeśli jednak zima, jakiej się spodziewasz, będzie obfitowała w opady i sporą wilgotność, warto rozważyć zakup innego modelu. Kurtki zimowe Patagonia z wypełnieniem syntetycznym będą wtedy lepszym wyborem. Dlaczego? Dlatego, że tego rodzaju ocieplina lepiej znosi kontakt z wilgocią. Nie traci swoich izolacyjnych właściwości i co równie istotne szybko schnie. Jeśli więc jednak zdarzy Ci się przemoczenie, łatwiej wysuszysz swoją kurtkę. Również w warunkach polowych.

Kurtki zimowe Patagonia w sklepie 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg zimowych modeli tej proekologicznej marki. Lekka puchówka, czy klasyczny płaszcz? Bez względu na Twój wybór sięgniesz po najwyższej jakości produkt, który nie zawiedzie Cię w trakcie zimowej aury. Kolekcja zawiera w sobie męskie, jak i damskie kurtki zimowe Patagonia. Dzięki temu wszystkie fanki i fani outdooru znajdą model idealnie dopasowany do swoich preferencji!