top

Kurtki rowerowe męskie

Kurtki rowerowe męskie to świetny wybór dla wszystkich miłośników dwóch kółek na niesprzyjającą pogodą. W naszej ofercie znajdują się męskie kurtki na rower, które ochronią przed wiatrem, deszczem oraz zimnem. Sprawdź jaka kurtka rowerowa męska będzie najlepsza dla Ciebie!
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Producent
    Schoffel
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

na stronę
Wyczyść

Dlaczego warto wybrać kurtki rowerowe męskie?

Każda odzież rowerowa jest projektowana w taki sposób, aby zapewniała maksymalny komfort w czasie jazdy. Dopiero kiedy przekonamy się na własnej skórze, jaka może być różnica pomiędzy kurtką rowerową, a zwykłym modelem turystycznym, docenimy wszystkie zalety zastosowanych w niej rozwiązań. Kurtki rowerowe męskie wyróżniają się przed wszystkim dopasowanym krojem, dzięki czemu kurtka nie furkocze przy wyższych prędkościach. Jednocześnie w większości modeli dba się o to, aby rękawy były dłuższe, co zapobiega ich podwijaniu się w czasie jazdy. Dopracowana kurtka męska na rower to także przedłużony tył, który optymalnie zakryje nam plecy, nawet wtedy, kiedy będziemy jechać na rowerze szosowym w mocno aerodynamicznej pozycji. Kurtki rowerowe męskie to także takie drobiazgi, jak wszyte na całym obwodzie odblaski, które zapewnią nam lepszą widzialność po zmroku.

Kurtka rowerowa męska na każdą pogodę

Wśród kurtek dla cyklistów dostępne są modele o zróżnicowanych właściwościach. Z pewnością jeśli docenisz właściwości zapewniane przez męskie kurtki na rower, nie skończy się tylko na jednym modelu. Każdy z nich jest bowiem zaprojektowany z myślą o innych warunkach. Kurtki rowerowe męskie na wiatr to zazwyczaj dość lekkie modele, które po zwinięciu bez problemu zmieszczą się w tylnej kieszeni koszulki rowerowej. Dzięki temu zawsze można mieć je przy sobie i szybko założyć, kiedy wiatr zacznie nas szybko wychładzać. Jeśli szukamy dodatkowej ochrony przed opadami niezbędna będzie przeciwdeszczowa kurtka na rower męska. Tylko model wyposażony w wodoodporną membranę zapewni wysoki poziom ochrony przed opadami. Podklejone szwy oraz uszczelnione zamki sprawią, że żadna kropla nie przedostanie się do środka. Zupełnie inną konstrukcją charakteryzują się zimowe kurtki rowerowe męskie. To najczęściej stosunkowo lekkie modele z syntetyczną ociepliną. Główną wagę przykłada się w nich do ocieplenia klatki piersiowej oraz ramion. Na plecach często pojawia się nieco mniej izolowany panel, który znacząco zwiększa oddychalność całej konstrukcji. Taka męska kurtka na rower świetnie sprawdzi się również w zimniejsze dni w przejściowych porach roku.

Kurtki na rower męskie kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór męskich kurtek rowerowych dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Kładziemy duży nacisk na najwyższą jakość wszystkich oferowanych modeli. Proponujemy kurtki rowerowe męskie zarówno dla osób trenujących kolarstwo, modele świetnie sprawdzające się w turystyce, jak i te, które doskonale spiszą się w czasie codziennych dojazdów do pracy. Niezależnie od tego, jaka męska kurtka na rower jest Ci potrzebna, z pewnością znajdziesz ją wśród dostępnych modeli.