top

Kurtki puchowe Arcteryx

Kurtki puchowe ARCTERYX ® to doskonały wybór miłośników aktywności górskich, którzy poszukują najwyższej jakości produktu. Puch jest naturalną, najlżejszą i jednocześnie najbardziej wydajną ociepliną stosowaną w odzieży technicznej — tu użytą w premium kurtkach dla kobiet i mężczyzn.
Zobacz jako Siatka Lista

20 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

20 Produkty

Wyczyść

Kurtki puchowe Arcteryx – perfekcja wykonania

Wszystkie kurtki puchowe Arcteryx łączy nie tylko zastosowanie w nich naturalnej ociepliny, ale również niezwykła dbałość o jak najlepszy dobór pozostałych materiałów. Zewnętrzna warstwa musi być maksymalnie lekka i cienka, a jednocześnie doskonale utrzymywać puch na swoim miejscu i nie wypuszczać go na zewnątrz. Podszewka ma nie powodować dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Rygorystyczna selekcja materiałów, które mogą być użyte w danym modelu, skutkuje kurtkami niezwykle lekkimi, które z łatwością można spakować w niewielki pokrowiec transportowy. Dzięki tym wszystkim cechom kurtki puchowe Arcteryx to idealny wybór na wyprawy, podczas których trzeba znacznie ograniczyć wymiary bagażu.

Kurtki z wypełnieniem puchowym — doskonały wybór na zimniejszą część roku

Żeby kurtki puchowe Arcteryx zapewniały równomierną izolację, na całej swojej powierzchni ocieplina została rozmieszczona w specjalnie przygotowanych komorach. Charakterystyczne pikowanie pozwala już z daleka rozpoznać ocieplaną kurtkę. Najcieplejsze modele, w których zastosowana większą ilość puchu, świetnie sprawdzają się w czasie najniższych temperatur. Mroźne dni w górach to ich prawdziwy żywioł. Cieńsze kurtki puchowe Arcteryx to doskonała propozycja na chłodniejsze dni w przejściowych porach roku. W ekstremalnych warunkach mogą sprawdzić się jako warstwa docieplająca. W swojej ofercie kanadyjski producent często łączy też syntetyczną ocieplinę oraz naturalny puch w jednym modelu. Optymalnie rozmieszczone panele pozwalają jeszcze skuteczniej odprowadzać wilgoć, a jednocześnie gwarantują wzmożoną izolację tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Kurtki puchowe Arcteryx w sklepie internetowym 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele zaawansowanych modeli kurtek puchowych kanadyjskiego producenta. Zarówno tych lżejszych, jak i najcieplejszych modeli na ekstremalne temperatury. Niezależnie od Twojego wyboru sięgniesz po maksymalnie dopracowany produkt. Ten zapewni Ci nie tylko ochronę przed wychłodzeniem, ale również maksymalną swobodę ruchów. Dzięki temu będziesz odczuwać maksymalny stopień komfortu w trakcie zimowych aktywności! W ofercie producenta znajdziemy również kurtki z wypełnieniem syntetycznym, te sprawdzą się doskonale w wilgotnych warunkach. Dzięki możliwości ich szybkiego wysuszenia będą idealnym towarzyszem krótkich, jak i dłuższych wypraw.