top

Kurtki puchowe Arcteryx

Kurtki puchowe ARC’TERYX ® to doskonały wybór miłośników aktywności górskich, którzy poszukują najwyższej jakości produktu. Puch jest naturalną, najlżejszą i jednocześnie najbardziej wydajną ociepliną stosowaną w odzieży technicznej - tu użytą w premium kurtkach dla kobiet i mężczyzn.
33
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 33

na stronę
 1. -30%
  Kurtka damska Arcteryx Centrale Parka - black
 2. -10%
  Nowy
  Kurtka Arcteryx Atom LT Hoody - dracaena
 3. -10%
  Nowy
  Kurtka Arcteryx Atom LT Hoody - ladon
 4. -10%
  Nowy
  Kurtka puchowa Arcteryx Cerium SL Hoody - hyperspace
 5. -10%
  Nowy
  Kurtka damska Arcteryx Cerium SL Hoody - lumina
 6. -27%
  Kurtka Arcteryx Rush IS Jacket - battlestorm
 7. -36%
  Płaszcz puchowy Arcteryx Seyla Coat - ultima
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 33

na stronę

Kurtki puchowe Arc'teryx – perfekcja wykonania

Wszystkie kurtki puchowe Arcteryx łączy nie tylko zastosowanie w nich naturalnej ociepliny, ale również niezwykła dbałość o jak najlepszy dobór pozostałych materiałów. Zewnętrzna warstwa musi być maksymalnie lekka i cienka, a jednocześnie musi doskonale utrzymywać puch na swoim miejscu i nie wypuszczać go na zewnątrz. Podszewka musi być z kolei przyjemna w dotyku. Rygorystyczna selekcja materiałów, które mogą być użyte w danym modelu, skutkuje kurtkami niezwykle lekkimi, które z łatwością można spakować w niewielki pokrowiec transportowy. Dzięki tym wszystkim cechom kurtki puchowe Arcteryx to idealny wybór na wyprawy, podczas których trzeba znacznie ograniczyć wymiary bagażu.

Kurtki z wypełnieniem puchowym - doskonały wybór na zimniejszą część roku

Żeby kurtki puchowe Arcteryx zapewniały równomierną izolację, na całej swojej powierzchni ocieplina została rozmieszczona w specjalnie przygotowanych komorach. Charakterystyczne pikowanie pozwala już z daleka rozpoznać ocieplaną kurtkę. Najcieplejsze modele, w których zastosowana większą ilość puchu, świetnie sprawdzają się w czasie najniższych temperatur. Mroźne dni w górach to ich prawdziwy żywioł. Cieńsze modele to doskonała propozycja na chłodniejsze dni w przejściowych porach roku, a także na zimową słoneczną pogodę. W ekstremalnych warunkach mogą sprawdzić się jako warstwa docieplająca. W swojej ofercie kanadyjski producent często łączy też syntetyczną ocieplinę oraz naturalny puch w jednym modelu. Optymalnie rozmieszczone panele pozwalają jeszcze skuteczniej odprowadzać wilgoć, a jednocześnie gwarantują wzmożoną izolację tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Oprócz kurtek puchowych Arcteryx sprawdź również:

Kurtki puchowe Marmot Kurtki puchowe Salewa Kurtki puchowe Patagonia Arcteryx outlet