top

Kurtki przeciwdeszczowe The North Face

Kurtki przeciwdeszczowe THE NORTH FACE ® to gwarancja najwyższego poziomu ochrony przed opadami! W ofercie marki szeroki wybór modeli do biegania, trekkingów i pieszej turystyki!
Zobacz jako Siatka Lista

82 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

82 Produkty

Wyczyść

Kurtki przeciwdeszczowe The North Face — legendarna ochrona

Są takie firmy outdoorowe, które nawet osobom niezainteresowanym kojarzą się z górami. Jedną z nich jest legendarny producent odzieży i obuwia The North Face. Projektowane przez nich produkty przez kolejne dekady były wsparciem, dla himalaistów zdobywających najtrudniejsze szczyty świata. Marka projektuje dzięki temu niezwykle zaawansowane konstrukcje. Doświadczenie zdobyte podczas tworzenia profesjonalnej odzieży i technologie sprawdzone w terenie pozwala na tworzenie doskonałych produktów dla konsumentów. Kurtki przeciwdeszczowe The North Face będą więc idealnym wyborem zarówno dla nowych adeptów turystyki, jak i tych najbardziej doświadczonych. W ofercie znajdziecie wiele modeli opartych o nowoczesne technologie membranowe, które zapewnią wam maksymalny poziom ochrony przed opadami! Coraz więcej modeli jest również proekologiczna. Zastosowane w nich  tkaniny pochodzą z recyklingu, a impregnacja DWR nie jest oparta o szkodliwe związki PFC.

Czym różni się FUTURELIGHT™ od innych membran na rynku

Spośród wielu technologii mających na celu ochronę przed deszczem z pewnością wyróżnia się autorska membrana marki — FUTURELIGHT™. Ta innowacyjna technologia wprowadzona na rynek zaledwie kilka sezonów temu całkowicie zredefiniowała pojęcie odzieży membranowej. Kurtki przeciwdeszczowe The North Face wyposażone w tę technologię posiadają bowiem niespotykaną wcześniej oddychalność. Projektanci marki chcieli stworzyć odzież przeciwdeszczową, której nie trzeba będzie ściągać podczas ekstremalnego wysiłku. Oddychalność, jaką zapewnia ta membrana, pozwala na błyskawiczne odparowywanie potu powstałego na skórze w trakcie trwania aktywności! Dzieje się tak za sprawą całkowicie nowego procesu produkcji membrany. Membrana powstaje w sposób natryskiwania mikroskopijnych włókien, dzięki czemu jej struktura jest nieregularna. Powstrzymuje krople wody, pozwalając jednocześnie parze wodnej na szybkie oddalanie się od skóry. Kurtki przeciwdeszczowe The North Face sprawdzą się więc w trudnym technicznie terenie. Zapewnią maksymalne wsparcie, chroniąc przed opadami i zapewniając niespotykaną oddychalność dobrze wpływającą na odczuwany przez nas komfort.

Kurtki przeciwdeszczowe The North Face w sklepie internetowym 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli kurtek tej renomowanej marki. Od konstrukcji biegowych po turystyczne. Niezależnie od Twojego wyboru sięgniesz po zaawansowany produkt, zapewniającą maksymalny komfort podczas niepogody. Jeśli więc zależy Ci na zachowaniu suchej skóry, warto wybrać właśnie to rozwiązanie. W kolekcji znajdziesz zarówno męskie, jak i damskie kurtki przeciwdeszczowe The North Face! Legendarna jakość i świetne parametry techniczne, to doskonały wybór!