top

Kurtki przeciwdeszczowe Helly Hansen

Kurtki przeciwdeszczowe Helly Hansen świetnie sprawdzają się w turystyce i wielu innych aktywnościach outdoorowych. Sprawdzone membrany oferują wysoki poziom wodoodporności. W ofercie damskie i męskie kurtki na deszcz Helly Hansen, w których komfortowo przetrwasz niejedną ulewę.
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

Wyczyść

Kurtki przeciwdeszczowe Helly Hansen — doskonała jakość

Marka Helly Hansen to jeden z prekursorów produkcji wysokiej jakości odzieży outdoorowej. Jej projekty były i nadal są skierowane do osób żądnych przygód, których zła pogoda nie odstrasza od aktywności. Jeśli więc szukacie kurtki, która pozwoli wam kontynuować waszą wędrówkę podczas deszczu, czy opadów śniegu, trafiliście idealnie. Kurtki przeciwdeszczowe Helly Hansen to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Minimalistyczny design sprawi, że twoja nowa kurtka Helly Hansen, będzie służyła ci nie tylko podczas wyjść w góry, ale również w mieście. Firma stawia na doskonale sprawdzone przez siebie rozwiązania, które mają zagwarantować nam maksymalny stopień komfortu!

Membrana HELLY TECH® Performance kluczem do komfortu

Kurtki przeciwdeszczowe Helly Hansen wykorzystują autorskie rozwiązania marki. Wytrzymałe i lekkie tkaniny zewnętrzne połączono z membraną HELLY TECH® Performance. To właśnie ona sprawia, że kurtki są odporne na działanie wilgoci! Dzieje się tak za sprawą mikroporowatej konstrukcji. Wielkość pojedynczych porów sprawia, że są one w stanie zablokować wodę w stanie ciekłym, a przepuścić parę wodną. Efektem jest ochrona przed przemoczeniem na skutek opadów deszczu lub śniegu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej oddychalności. To dzięki niej nasza skóra pozostaje sucha, a pot powstały podczas wysiłku odparowany. Kurtki przeciwdeszczowe Helly Hansen posiadają również funkcjonalne kaptury i podklejone szwy, które jeszcze bardziej potęgują ochronę przed przemoczeniem. Zamki główne często chronione są dodatkową patką, co minimalizuje możliwość przedostania się wody do wnętrza kurtki.

Kurtki przeciwdeszczowe Helly Hansen w ofercie sklepu 8a.pl

Jeśli więc poszukujesz najwyższej jakości funkcjonalnych produktów, warto sięgnąć po kurtki przeciwdeszczowe tej renomowanej marki. Będzie ona doskonałym wyborem podczas aktywności w górach, jak i w mieście. Stonowany i minimalistyczny design z pewnością przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Wysoka jakość wykonania sprawi, że nowa kurtka posłuży ci przez wiele sezonów. Autorskie rozwiązania marki zabezpieczą cię przed utratą optymalnej temperatury ciała i przemoczeniem, zapewniając maksymalny komfort!