top

Kurtki narciarskie Patagonia

Kurtki narciarskie Patagonia doskonale łączą w sobie ochronę przed zimnem i śniegiem. To świetny wybór dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Męskie i damskie kurtki na narty zjazdowe Patagonia dobrze sprawdzają się zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza trasami.

Kurtki narciarskie Patagonia ochrona przed opadami i mrozem

Wybór odpowiedniej kurtki to bardzo ważna kwestia dla wszystkich fanów narciarstwa. Produkt musi bowiem ochronić nas zarówno przed wychłodzeniem, jak i opadami atmosferycznymi. Bez względu na to, czy siedzisz na wyciągu, czy zjeżdżasz po porannym sztruksie, twój organizm powinien mieć szanse na zachowanie optymalnej temperatury ciała. Kurtki narciarskie Patagonia to bezkompromisowe modele, wykonane z dbałością o każdy detal, które doskonale zabezpieczają nas przed dyskomfortem. Jak przystało na tę amerykańską markę, kurtki Patagonia są wykonywane w sposób maksymalnie przyjazny środowisku naturalnemu. W ich składzie znajdziesz materiały pozyskane metodą recyklingu. Impregnaty wolne są od szkodliwych związków PFC. Marka stawia także na uczciwe traktowanie swoich współpracowników, dzięki czemu jej ubrania odznaczone są certyfikatami bluesign® i Fair Trade Certified™.

Techniczne rozwiązania w celu zapewnienia maksymalnego komfortu

Kurtki narciarskie Patagonia to konstrukcje wykorzystujące membrany wodoodporne wysokiej jakości. Te mają za zadanie chronić nas przed opadami śniegu, bez względu na ich intensywność. Tkaniny wsparte membraną są również wiatroszczelne, co ma ogromne znaczenie podczas narciarstwa. Wysoka oddychalność sprawia, że w momentach wzmożonego wysiłku, nasza skóra pozostanie sucha, a wilgoć wytworzona przez naszą skórę będzie odparowana. Kurtka narciarska Patagonia będzie również najprawdopodobniej zaopatrzona w reflektor systemu RECCO®. Ten ma za zadanie pozwolić na łatwiejsze namierzenie nas w przypadku zejścia lawiny. Kurtki narciarskie Patagonia posiadają wiele dodatkowych i godnych uwagi cech, takich jak na przykład regulowane i kompatybilne z kaskami kaptury, otwory wentylacyjne pod pachami, czy pasy śniegowe. Wybór jednego z modeli w połączeniu ze spodniami narciarskimi Patagonia będzie doskonałą decyzją, niezależnie od panujących warunków.

Sprawdź kurtki narciarskie Patagonia w sklepie górskim 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz multum produktów tej amerykańskiej proekologicznej marki. Najwyższa jakość ich wykonania sprawi, że będziesz cieszyć się nimi przez naprawdę długi czas! W kolekcji znajdziesz modele, które dopracowywane w każdym detalu są produkowane niezmiennie już od wielu lat. Kurtka narciarska Patagonia to doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników i użytkowniczek!