top

Kije trekkingowe Komperdell

Kije trekkingowe Komperdell to doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników. Szerokie portfolio produktów pozwoli na dopasowanie odpowiednich kijów fanom trekkingu, hikingu, jak i biegania w górach. Kije trekkingowe Komperdell to aluminiowe i karbonowe konstrukcje najwyższej jakości.
Zobacz jako Siatka Lista

21 Produkty

 1. -10%
  Nowy
  Kije skiturowe Komperdell Free Touring Ti
 2. -28%
  Kije Komperdell Thermo Ascent Ti 3
  Kije Komperdell Thermo Ascent Ti 3
  379,99 zł 529,99 zł
 3. -27%
  Kije Komperdell Highlander Cork
  Kije Komperdell Highlander Cork
  209,99 zł 288,99 zł
 4. -28%
  Kije Komperdell Carbon C3 Pro
  Kije Komperdell Carbon C3 Pro
  519,99 zł 721,99 zł
 5. -28%
  Kije Komperdell .FXP Trail
  Kije Komperdell .FXP Trail
  479,99 zł 673,99 zł
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

21 Produkty

Wyczyść

Kije trekkingowe Komperdell — maksymalna lekkość i wytrzymałość

Marka Komperdell to producent, który w swych projektach stawia na maksymalną jakość wykonania. Zastosowanie nowoczesnych materiałów połączonych z doświadczeniem marki skutkuje powstawaniem jednych z najbardziej zaawansowanych kijów dostępnych na rynku. Kije trekkingowe Komperdell to szeroki wybór modeli dla fanów trekkingu, biegania, oraz osób, które poruszają się w górach na szybko i lekko. Coś dla siebie znajdą tu zarówno początkujący, jak i doświadczeni fani turystyki. Zaawansowane kije dostępne są w wersjach z lekkich stopów aluminium, lub z wytrzymałego i ultralekkiego karbonu.

Nowoczesne aluminiowe i karbonowe konstrukcje dla wymagających

Kije trekkingowe Komperdell to modele, które mają za zadanie służyć nam maksymalnym wsparciem niezależnie od podjętych przez nas aktywności. Szerokie portfolio kijków trekkingowych Komperdell składa się zarówno z aluminiowych, jak i karbonowych modeli. Pierwsze są odpowiednio lekkie i wytrzymałe i naturalnie znacząco tańsze od swoich karbonowych kuzynów. Włókno węglowe zastosowane w kijach marki to najwyższej jakości surowiec, który do minimum redukuje wagę konstrukcji. Dlatego też, po włókno sięga się w topowych modelach kijów trekkingowych i biegowych. Kije trekkingowe Komperdell mogę być składane i blokowane na różne sposoby. W ofercie marki znajdziemy klasyczne kije skręcane, modele z zewnętrznym systemem blokady, oraz kije oparte o wewnętrzną linkę. Te ostatnie można rozłożyć, rozrzucając konstrukcję (na wzór sondy lawinowej). Kij złoży się wtedy samodzielnie w ciągu ułamków sekund, dzięki czemu sprawdzi się wśród biegaczy. Ergonomiczne rękojeści zapewniają pewny chwyt, a regulowane pętle nadgarstkowe wykonano z szybkoschnących materiałów. Wiele z modeli oferuje szeroką regulację długości, co pozwala z dopasować kije do wzrostu przyszłego użytkownika.

Sprawdź kije trekkingowe Komperdell w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kijów Komperdell. Wiele kolekcji takich jak na przykład Komperdell trekking pozwoli na wygodne rozróżnienie i dopasowanie odpowiednich dla siebie kijów. Bezkompromisowe konstrukcje o minimalnej wadze zapewnią wam odpowiednie wsparcie i pozwolą na zredukowanie uczucia zmęczenia podczas aktywności w terenie. Aluminiowe konstrukcje sprawdzą się wśród początkujących i średniozaawansowanych turystów, dla tych, którzy nie uznają kompromisów, producent przygotował ultralekkie i karbonowe kije.