top

Kije trekkingowe Fjord Nansen

Kije trekkingowe Fjord Nansen stanowią świetne uzupełnienie ekwipunku podczas wszystkich wycieczek turystycznych. To klasyczne rozwiązania cechujące się wysoką niezawodnością, przez co optymalnie sprawdzają się w górach.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Kije trekkingowe Fjord Nansen dla wymagających turystów

Marka Fjord Nansen od lat znana jest z wysokiej jakości ekwipunku turystycznego. Połączenie dobrych materiałów, przemyślanego designu i wysokiej funkcjonalności sprawia, że na jej produkty stawiają zarówno doświadczeni, jak i początkujący turyści. Kije trekkingowe Fjord Nansen to szeroki wybór modeli o różnych cechach. Dlatego też każdy turysta z powodzeniem dopasuje kije do swoich wymagań, planów i wzrostu. Kije aluminiowe Fjord Nansen będą więc idealnym wyborem dla każdego wymagającego turysty!

Nowoczesna konstrukcja o niskiej wadze i wysokiej wytrzymałości

Kije trekkingowe Fjord Nansen to szeroki wybór modeli, które najczęściej wykonane są z wysokiej jakości aluminium 7075. To odznacza się wyjątkowo niską wagą i pożądaną przez turystyów sztywnością. Kije marki są więc odpowiednio lekkie i wyjątkowo wytrzymałe co pozwala na używanie ich w trudnych warunkach. Modele pomogą nam odciążyć stawy podczas poruszania się na szlakach. W zależności od swych preferencji możesz sięgnąć po produkt, którego system składania oparty jest o linkę (na wzór sond lawinowych) lub z klasycznym zewnętrznym systemem blokowania wykorzystującym klamrę. Długość kijków można dopasować do swojego wzrostu, dzięki czemu są one wyjątkowo uniwersalne. Kije trekkingowe Fjord Nansen to również gwarancja wyjątkowego komfortu użytkowania. Anatomicznie profilowane rękojeści w zależności od modelu wykonywane są z lekkich pianek, bądź gumy. Kije o segmentowej konstrukcji można również łatwo złożyć i przenosić przytroczone do plecaka, a nawet w jego wnętrzu. Szeroki paski nadgarstkowe wykonuje się z szybkoschnących materiałów. Groty widiowe są wytrzymałe i zapewniają możliwość długiego wykorzystywania kijów na różnego rodzaju podłożu.

Sprawdź kije trekkingowe Fjord Nansen w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów marki Fjord Nansen. Polska firma łączy wysoką jakość wykonania z niewygórowanymi cenami, dzięki czemu chętnie wybierana jest przez osoby stawiające pierwsze kroki na turystycznych szlakach. Kije trekkingowe Fjord Nansen zapewnią ci odpowiednie wsparcie i sprawdzą się podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Odpowiedni model dla siebie znajdą zarówno panie, jak i panowie niezależnie od swojego wzrostu i wagi.