top

Kavu

KAVU to amerykańska marka produkująca wyjątkową odzież dla aktywnych osób. Sprawdź wyjątkowy styl bluz spodni, czapek i T-shirtów KAVU i wyróżnij się zarówno na co dzień, ja i podczas outdoorowych wyjazdów!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

KAVU – historia

Podobnie jak w przypadku większości amerykański marek odzieżowych, także KAVU może się poszczycić długą historią. Jej początki sięgają 1993 roku, kiedy to jej założyciel Barry Barr zaczął produkować wymyślone przez siebie czapki z daszkiem. Był to kultowy już dziś model Strapcap. Początkowo sprzedawał je ze swojego samochodu, jednak już po niedługim czasie zdecydował się założyć firmę i wynajął magazyny w Seattle. Jednocześnie zrezygnował ze swojego drugiego zajęcia, którym było wynajmowanie łodzi do komercyjnych połowów ryb. Tym samym mógł się w pełni poświęcić rozwojowi KAVU. A ten następował bardzo szybko.

W 2001 roku Barry otworzył pierwszy samodzielny sklep marki w Ballard, na przedmieściach Seattle. Jak się później okazało, do tej miejscowości przeniesie w przyszłości również główne biura firmy. W 2015 roku powstał drugi firmowy sklep KAVU, tym razem w samym Seattle. W 2018 roku, w 25. rocznicę powstania marki, firma zatrudniała już niemal kilkadziesiąt osób. Obecnie marka cały czas się rozwija i zdobywa popularność w wielu krajach na świecie, miedzy innymi w Europie oraz w Azji.

Dla kogo powstaje odzież marki KAVU?

Nazwa marki KAVU to skrót od komunikatu lotniczego „Clear above visibility unlimited”. Oznacza on idealne warunki do latania, czyli bezchmurne niebo i niczym nie ograniczoną widoczność. To uczucie braku przeszkód i widoków aż po horyzont jest tym, co marka KAVU chce przekazać klientom za pomocą swojej odzieży i akcesoriów. Korzystaj z każdego dnia i podążaj za swoimi pasjami – rób to co sprawi, że będziesz się uśmiechać. Wygodne ubrania KAVU o swobodnym stylu pomogą tylko w osiągnięciu szczęścia i w podążaniu własną drogą. Obecnie amerykańska marka jest najczęściej wybierana przez aktywne osoby poszukujące wyjątkowej odzieży. Jeśli jesteś indywidualistą wybierającym wygodne, funkcjonalne i świetnie wyglądające ubrania, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Ubrania i akcesoria KAVU znajdziesz w sklepie 8a.pl

Choć założyciel marki Barry Barr zaczynał od sprzedaży czapek z własnego samochodu, przez lata marka znacznie ewoluowała. Obecnie w jej ofercie znajduje się pełen wybór odzieży i akcesoriów. Na chłodniejszą część roku świetnie sprawdzą się bluzy i swetry skutecznie chroniące przed chłodem. T-shirty KAVU to dobry wybór przez cały rok, nie tylko latem.  W ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć czapek z daszkiem, w tym kultowego modelu Strapcap. Katalog uzupełniają liczne akcesoria odzieżowe, a nawet sandały. W naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór produktów KAVU, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom outdoorowych wyzwań.