top

Gogle POC

Gogle POC to zaawansowane optycznie modele, które zapewniają nam komfort i szerokie pole widzenia. Nowoczesna konstrukcja świetnie integruje się z kaskami. Gogle narciarskie POC to doskonały wybór dla najbardziej wymagających narciarzy i snowboardzistów.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Gogle POC — zaawansowana optyka w celu ochrony wzroku

Marka POC to producent najwyższej jakości akcesoriów i odzieży dla fanów outdooru. Wspólnym mianownikiem każdego produktu firmy jest maksymalne dopracowanie szczegółów i najwyższa jakość wykonania. Gogle narciarskie POC nie są w tym przypadku wyjątkiem. Każdy element gogli POC wykonany jest z najlepszych dostępnych na runku materiałów, odporne na uszkodzenia ramki, zaawansowane optycznie soczewki i świetne, zapewniające doskonałe dopasowanie paski, to powody, dla których warto sięgnąć po modele tego cenionego producenta.

Nowoczesna konstrukcja zapewniająca komfort i integrację z kaskami

Gogle narciarskie POC to produkty, które ze względu na swoją budowę doskonale integrują się z kaskami narciarskimi POC. Obieg powietrza pomiędzy goglami i kaskiem jest płynny i sprawia, że do minimum spada ryzyko parowania soczewek. Gogle na narty POC posiadają ramki wykonane z lekkich i odpornych na przypadkowe uszkodzenia materiałów. Z kolei szerokie elastyczne pasy są regulowane i zapewniają doskonałe dopasowanie. Wewnętrzny silikonowy nadruk zapobiega zsuwaniu się gogli z kasku. Gogle narciarskie POC to jednak nie tylko komfort noszenia i integracja z kaskami, ale również doskonałe właściwości optyczne. Wystarczy spojrzeć na partnerów, z jakimi marka nawiązała współpracę. Wiele z soczewek sygnowana jest przez firmę Carl Zeiss, która uważana jest za jednego z czołowych producentów optyki na świecie. Obraz widziany przez soczewki wolny jest więc od zniekształceń. Poprawiony kontrast pozwala dostrzec więcej szczegółów. Soczewki blokują również  promieniowanie ultrafioletowe i odbijają promieniowanie podczerwone. Dzięki temu wzrok chroniony jest przed  przemęczeniem na skutek trudnych warunków świetlnych.

Sprawdź gogle narciarskie POC w górskim sklepie online 8a.pl

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów marki POC. Zaawansowane modele gogli świetnie spiszą się w trudnych warunkach, zapewniając nam komfort noszenia i ochronę wzroku. Szeroki wybór modeli pozwoli ci dopasować gogle do kształtu i wielkości twojej twarzy. Najwyższa jakość produktu sprawi, że ten będzie służył ci przez wiele sezonów, zapewniając maksymalny poziom ochrony i komfortu.