top

Diamir Fritschi Swiss

Fritschi Swiss - Diamir to szwajcarska firma produkująca najwyższej jakości wiązania skiturowe. Dopracowywane latami technologie oraz nowatorskie rozwiązania pozwalają zapewniać niekwestionowaną jakość.
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

Wyczyść

Wiązania skiturowe Fritschi Swiss – Diamir to perfekcyjne wykonanie

Dobrze działające wiązanie skiturowe to skomplikowana konstrukcja, która do płynnego i precyzyjnego działa potrzebuje przed wszystkim perfekcyjnego wykonania i dopasowania wszystkich części. Fabryka w Szwajcarii, słynącej z zegarmistrzowskiej dokładności, pozwala zapewnić najwyższą jakość każdego wiązania, które ją opuszcza. To właśnie dlatego produkty tej firmy są doceniane i wybierane na całym świecie, doskonale sprawdzając się w najtrudniejszych warunkach.

Doskonale znane i innowacyjne rozwiązania

Marka Diamir przez bardzo długi czas była kojarzona głównie z niezawodnymi szynowymi wiązaniami skiturowymi. Cechowały się one bardzo dużą wytrzymałością oraz trwałością. Firma jednak nie spoczywa na laurach i już od wielu sezonów posiada w swojej ofercie doskonałe wiązania pinowe. To znacznie lżejsze konstrukcje, a dzięki wprowadzanym rozwiązaniom zapewniają również wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zjazdu. Wiązania skiturowe Fritschi Swiss w sklepie 8a.pl to doskonały wybór zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących miłośników skituringu.