top

Seria Deuter Futura

Seria Deuter Futura to plecaki dal miłośników turystki. Wśród nich znajdziesz damskie i męskie modele na jednodniowe i weekendowe wycieczki po szlakach. Sprawdź szeroki wybór pojemności i kolorów!
Zobacz jako Siatka Lista

33 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

33 Produkty

Wyczyść

Przyszłość z plecakami Deuter Futura

Każdy, kto spędza większość wolnego czasu w terenie na wędrówkach potrzebuje wygodnego plecaka do przenoszenia ekwipunku i podręcznych przedmiotów. Będąc w terenie, trzeba być bowiem przygotowanym na różne niespodziewane wydarzenia. Pogoda jest nieokiełznana i trzeba przewidzieć, że nawet słonecznego dnia może zaskoczyć nas deszcz. Żeby uniknąć przemoknięcia, które niesie ze sobą ryzyko choroby, trzeba mieć w zanadrzu okrycie przeciwdeszczowe. Na wypadach o bardziej turystycznym charakterze przyda się też parasol. Dodatkowo, jeśli decydujesz się na całodniową wycieczkę, weź pod uwagę, że na szlaku może zastać Cię zmierzch. Ciemności rozgonisz, jeśli zapalisz latarkę bądź skorzystasz z lampki czołowej. Te i inne przedmioty umieść w swoim plecaku, żeby ich przenoszenie nie było kłopotliwe. Model z serii Deuter Futura to propozycja do tego doskonała.

Przyszłość z plecakami Deuter Futura

Plecak to określenie bardzo ogólne, dotyczy zarówno modeli niewielkich rozmiarów, o bardzo nieskomplikowanej konstrukcji, ale i wariantów bardziej technicznych, które producent przeznacza do nieco bardziej profesjonalnego wykorzystania. Plecaki z serii Deuter Futura to modele, które owszem, możesz wykorzystać w mniej wymagających warunkach i w sytuacjach o bardziej turystycznym charakterze, ale doskonale sprawdzą się na plecach osób stawiających sobie trudniejsze górskie cele. System Aircomfort Sensic Pro będzie doskonałym wsparciem w realizowaniu tych planów. Dzięki niemu każde działanie, którego się podejmiesz będzie wydajniejsze i satysfakcjonujące. Plecak załóż na krótszą wycieczkę i zabierz ze sobą na dłuższy wyjazd. Na obu zda egzamin fantastycznie.

Plecak Deuter Futura to gwarancja wygody

W serii Deuter Futura projektanci pomyśleli o tym, żeby użytkownik noszący jeden z wybranych przez siebie modeli mógł skorzystać z odpowiedniego poziomu wentylacji. Docenisz ją po przejściu kolejnych kilometrów wygodnie. Plecaki z systemem nośnym tego producenta z dystansem Aircomfort Sensic Vario to perfekcyjne dopasowanie do ciała, optymalne rozłożenie ciężaru i niczym niezakłócony przepływ powietrza. Większe modele nie powodują dyskomfortu i stabilnie się układają, więc nawet transportowanie cięższego, nietypowych gabarytów bagażu nie jest niewygodne. Mniejsze modele z siatką Aircomfort Sensic stanowią najlepszy wybór na wędrówki w wyższych temperaturach. Weekendowe wyjazdy, nocleg w namiocie nieopodal szlaku, a może szybki wypad z ograniczoną ilością zabieranego ekwipunku? Wybierz odpowiednią pojemność plecaka i ruszaj przed siebie.

Deuter Futura – bez kompromisu w kwestii wentylacji

Przy pieszym pokonywaniu kolejnych kilometrów trasy wygoda ma niebagatelne znaczenie. W zasadzie nie ma nic istotniejszego od komfortu, kiedy dąży się do celu. Łatwo zepsuć sobie przyjemność czerpaną z podejmowanych działań, jeśli nie zadba się o odpowiednie wsparcie ze strony sprzętu, odzieży i akcesoriów. Decydujące znaczenie ma wybrany na wędrówkę plecak. Projektanci znanego brandu pomyśleli o tym, żeby użytkownicy o różnych preferencjach byli w równej mierze usatysfakcjonowani. Przygotowali więc serię plecaków Deuter Futura, które gwarantują doskonałą wentylację, ale są również intuicyjne w użytkowaniu. Wnętrze pozwala na uporządkowanie ekwipunku, co przekłada się z koeli na komfort funkcjonowania w terenowych warunkach. Jeszcze tylko wygodna odzież i buty, i możesz ruszać na szlak.