top

Detektory lawinowe Pieps

Detektory lawinowe Pieps to kultowe urządzenia, które znacznie skrócą czas poszukiwań osób zasypanych przez lawinę. Sklep 8a.pl oferuje niezawodne detektory oraz wszystkie pozostałe elementy lawinowego ABC.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

 1. -7%
  Zestaw lawinowy Pieps Set Pro BT
  Zestaw lawinowy Pieps Set Pro BT
  2 229,99 zł 2 399,99 zł
 2. -7%
  Zestaw Pieps Set Powder BT
  Zestaw Pieps Set Powder BT
  1 749,99 zł 1 899,99 zł
 3. -7%
  Detektor lawinowy Pieps Powder BT Beacon
  Detektor lawinowy Pieps Powder BT Beacon
  1 399,99 zł 1 519,99 zł
 4. -6%
  Detektor lawinowy Pieps Pro BT Beacon
  Detektor lawinowy Pieps Pro BT Beacon
  1 879,99 zł 1 999,99 zł
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Detektor lawinowy Pieps — zabezpiecz się podczas zimowych wyjść w góry

Jeśli poruszasz się w górach zimą, na terenach zagrożonych lawinami, czas na wybór i zakup odpowiedniego sprzętu. Lawinowe ABC to klucz do zwiększenia naszego bezpieczeństwa w górach. Posiadanie pełnego kompletu sprzętu, pozwoli nam na prowadzenie sprawnej akcji ratunkowej w przypadku zejścia lawiny. Detektory lawinowe Pieps to cenione i wyjątkowo zaawansowane rozwiązania, które mają na celu w sposób prosty i szybki pozwolić nam namierzyć ofiary znajdujące się pod śniegiem. W ofercie marki oprócz detektorów znajdziecie kompletne zestawy, zawierające w sobie również sondy lawinowe Pieps i łopaty lawinowe Pieps.

Lawinowe ABC kluczem do bezpieczeństwa w przypadku zagrożenia lawinowego

Detektory lawinowe Pieps to zaawansowane modele, które posiadają wszelkie niezbędne funkcje w celu prowadzenia sprawnej akcji ratunkowej. Poszczególne propozycje marki mogą różnić się zasięgiem, czy posiadaniem poszczególnych opcji. Jednakże każdy z detektorów ma za zadanie przede wszystkim działać w dwóch trybach. Podczas wyjścia w góry naszym obowiązkiem jest uruchomienie detektora i wprowadzenie go w tryb nadawania sygnału. W przypadku zejścia lawiny, osoby niezasypane śniegiem przełączają swoje detektory w tryb odbioru sygnału. Detektory lawinowe Piepswskazują następnie miejsca, w jakim znajdują się ofiary. Duże i czytelne ekrany świetnie sprawdzą się w każdych warunkach oświetleniowych. Detektory posiadają najczęściej w zestawie specjalne pokrowce, które umożliwiają bezpieczne przenoszenie detektora na klatce piersiowej.

Sprawdź detektory lawinowe Pieps w ofercie sklepu górskiego online 8a.pl

W ofercie naszego sklepu górskiego online 8a.pl znajdziesz szeroki wybór elementów lawinowego ABC. Należy jednak pamiętać, że samo posiadanie sprzętu to dopiero początek. W tak stresującej sytuacji, jaką jest zejście lawiny, musimy działać, szybko, sprawnie i intuicyjnie. Jeśli więc chcemy zadbać o bezpieczeństwo swoich partnerów, przed pierwszym wyjściem w góry należy poświęcić odpowiedni czas na przetestowanie i „nauczenie się” naszego nowego sprzętu. Warto czerpać wiedzę od profesjonalistów, dlatego polecamy kursy lawinowe i kursy zimowej turystyki wysokogórskiej!