top

Czapki zimowe Arcteryx

Czapki zimowe Arcteryx ® to uniwersalne modele czapek – wzorzyste oraz gładkie, klasyczne beanie lub ciepłe czapki z pomponem – które założysz zarówno w góry jak i na co dzień. Elastyczne, wygodne oraz bardzo ciepłe!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Czapki zimowe Arcteryx — uniwersalna konstrukcja

Marka Arcteryx to producent odzieży i obuwia outdoorowego szanowany za swą bezkompromisową jakość. Nie inaczej jest w przypadku czapek Arcteryx. Zimowe modele powstają wyłącznie z wysokogatunkowych tkanin o pożądanych przez aktywne osoby właściwościach. To dzięki nim zapewniają nam maksymalny komfort termiczny podczas aktywności w terenie. Modele sprawdzą się doskonale na trekkingu, nartach, jak i w mieście. Czapki zimowe Arcteryx to również zrównoważony wybór. Powstają bowiem nie tylko z wełny, która jest produktem biodegradowalnym i ekologicznym, ale również z włókien syntetycznych pozyskanych metodą recyklingu. Dzięki temu minimalizowany jest ślad węglowy procesu produkcyjnego oraz zapotrzebowanie na dziewicze materiały syntetyczne. Te powstają z paliw kopalnych, których wydobycie jest szczególnie szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Wszechstronne modele do różnych aktywności

Czapki zimowe Arcteryx powstają z myślą o najróżniejszych  aktywnościach o różnym poziomie forsowności. Co je łączy? Przede wszystkim doskonała jakość wykonania, dzięki której, czapki są niezwykle wytrzymałe, przez co mogą towarzyszyć nam przez wiele sezonów. Jednak ich kluczową cechą jest funkcjonalność. Tkaniny, z jakich powstają czapki kanadyjskiej marki, są wyjątkowo ciepłe. Doskonale izolując od chłodu, pozostają również oddychające. To dlatego nie musimy obawiać się ani wychłodzenia, ani przegrzania newralgicznej okolicy głowy. Większość modeli wykonana jest z wełny, lub z jej dodatkiem. Dzieje się tak, ponieważ to naturalne włókno cechuje się właściwościami antybakteryjnymi. Dzięki nim tkanina dłużej pozostaje świeża! Czapki zimowe Arcteryx  pozwolą również na sprawne pochłanianie i odparowywanie potu powstałego na skórze podczas wysiłku. Efektem tego działania jest zachowanie komfortowo suchej skóry.

Czapki zimowe Arcteryx w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór modeli zimowych czapek kanadyjskiej marki. Ich doskonałej jakości wykonanie z wysokogatunkowych tkanin sprawi, że będziecie chronieni przed utratą komfortu termicznego. Modele o uniwersalnej charakterystyce sprawdzą się świetnie zarówno w górach, jak i w mieście. Kolekcja składa się zarówno z damskich, jak i męskich czapek zimowych Arcteryx. Każdy z nas znajdzie więc model idealnie dopasowany do swoich preferencji!