top

Czapki z daszkiem The North Face

Czapki z daszkiem The North Face prawdopodobnie są najbardziej liczną grupą. Z łatwością znajdziemy wersje pokrywająca się z naszymi potrzebami. To nie tylko czapki do turystyki, ale również biegów, czy użytku miejskiego.
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

Wyczyść

The North Face czapka z daszkiem w góry i w miasto

Podczas aktywności w ciepłe i słoneczne dni nasza głowa narażona jest na nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV. Brak posiadania odpowiedniego nakrycia głowy może spowodować wtedy poparzenia słoneczne, przegrzanie, czy oślepienie. Czapki z daszkiem The North Face są więc idealnym wyborem na nadchodzący sezon wiosna-lato. Połączenie wysokiej jakości materiałów i przemyślanego designu sprawia, że modele amerykańskiego producenta doskonale sprawdzają się podczas aktywności w terenie, jak i w mieście. Wiele z modeli czapek The North Face powstaje z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Bez problemu znajdziecie w portfolio marki produkty, które szyje się z tkanin syntetycznych pozyskanych metodą recyklingu. Czapki z daszkiem TNF® będą więc nie tylko praktycznym i modnym, ale również zrównoważonym wyborem.

Szeroki wybór modeli dla niej i dla niego

Czapki z daszkiem The North Face to szeroki wybór modeli dla kobiet i mężczyzn. W kolekcji marki znajdziecie wiele fasonów. Od klasycznych baseballówek, przez truckerki, aż po modne czapki typu five panel. Wiele z nich sprawdzi się doskonale podczas noszenia na co dzień, biegania, czy uprawiania pieszej turystyki. Tkaniny, z jakich szyje się czapki, dobrze oddychają i nie podrażniają skóry. Szybkoschnące właściwości sprawiają, że nasz pot jest sprawnie pochłaniany i szybko odparowany. Dzięki temu możemy cieszyć się wysokim poziomem komfortu w trakcie trwania aktywności. Czapka z daszkiem The North Face ochroni nas również przed oślepieniem, oraz poparzeniami słonecznymi. Regulacja obwodu w zależności od modelu może odbywać się za pomocą zatrzasków, taśmy z klamerką, jak i ściągacza sznurkowego ze stoperem. Każdy więc z powodzeniem dopasuje rozmiar czapki do obwodu i kształtu swojej głowy.

Sprawdź czapki z daszkiem The North Face w sklepie online 8a.pl

W ofercie naszego sklepu 8a.pl znajdziecie ogromny wybór produktów TNF®. Od wyspecjalizowanych produktów dla alpinistów i himalaistów po funkcjonalne akcesoria o uniwersalnym charakterze. Czapki z daszkiem TNF® będą idealnym wyborem na słoneczne dni zarówno dla niej, jak i dla niego. Minimalistyczna stylistyka sprawi, że po modele sięgniemy nie tylko podczas aktywności w terenie, ale również na co dzień. Czapki świetnie sprawdzą się więc niezależnie od naszych planów, będąc modnym dodatkiem każdej stylizacji.