top

Czapka termoaktywna X-Bionic Bondear Cap - black/charcoal

132,99 zł 189,99 zł
-30%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Czapka termoaktywna X-Bionic Bondear Cap to minimalistyczny krój, w którym zawiera się szereg rozwiązań technicznych, co pozwoli Ci odpowiednio zabezpieczyć głowę podczas wysiłku. Dzięki temu trening biegowy, jazda rowerem, a nawet wypad na skiturowy odbywać się będą z zachowaniem komfortu termicznego, a ryzyko wychłodzenia i nadmiernego przegrzewania zostanie ograniczone.

Fakt, że czapka X-Bionic chroni przed niskimi temperaturami i odprowadza wilgoć powstającą podczas wysiłku, powoduje, iż w tym modelu zachowasz zrównoważoną gospodarkę termiczną organizmu. Dzięki temu poziom Twojego bezpieczeństwa podczas aktywności w okresie przejściowym, a nawet lżejszą zimą wzrośnie. Pozwoli to czuć się pewniej i w pełni skupić na realizowaniu sportowych planów.

Czapka do biegania X-Bionic Bondear Cap zapewnia wsparcie termoregulacji, co wynika z zastosowania tutaj technologii 3D Bionic Sphere® System. To specjalne kanaliki, które przechwytują nadmiar wilgoci ze skóry i odprowadzają ją do atmosfery. Wspierane jest to przez punktową wentylację AirConditioningSpot, panele Sweat Traps® i szybkoschnący materiał X-Bionic Mythlan. Dzięki temu ryzyko przegrzewania zostanie oddalone, więc wokół głowy zachowasz zrównoważony komfort termiczny. Pozwoli to także poruszać się na szlaku w efektywniejszy sposób, dlatego, że nic nie będzie Cię rozpraszać, a oddychalność czapki X-Bionic Bondear Cap okaże się niezwykle komfortowa. Jednak oprócz skutecznego pozbywania się wilgoci, ten model to także strefowa izolacja technologii Insulation Zones. Sprawia to, że te miejsca najbardziej narażone na wychłodzenie są lepiej przed nim chronione, co zwiększa Twoje bezpieczeństwo na szlaku. Wsparte to zostało rozwiązaniem EarComp Zone™, czyli krojem czapki do biegania X-Bionic, który zachodzi na uszy, więc i tam niskie temperatury nie będą tak dotkliwe.

Czapka termoaktywna X-Bionic Bondear Cap oferuje również bardzo komfortową technologię Skin NODOR®. Jej antybakteryjne właściwości spowalniają powstawanie nieprzyjemnych zapachów, więc świeżość tego modelu zachowasz przez dłuższy czas. Praktyczne okaże się to szczególnie na kilkudniowych wypadach, gdy przecież nie mamy łatwego dostępu do pralki. Czapka do biegania X-Bionic Bondear Cap została w większości wykonana z poliamidu, który jest wytrzymałą tkaniną. Dzięki temu ryzyko, że materiał gdzieś się przetrze, jest ograniczone, a funkcjonalność tego modelu zachowasz przez kolejne sezony.

Czapka do biegania X-Bionic Bondear Cap to termoaktywne wsparcie, każdego ceniącego sobie techniczne rozwiązania sportowca.

X-Bionic Bondear Cap - najważniejsze cechy:

  • Technologia 3D Bionic Sphere® System zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
  • AirConditioningSpot to punktowa wentylacja chroniąca konkretne miejsca głowy przed przegrzewaniem;
  • Insulation Zones to panele izolujące newralgiczne miejsca głowy;
  • Włókna Skin NODOR® zostały oplecione jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych;
  • Materiał X-Bionic Mythlan przyśpiesza odprowadzanie nadmiaru wilgoci, a także jest pH neutralny;
  • Technologia paneli Sweat Traps® efektywnie przechowuje wilgoć z ciała i odprowadza ją do atmosfery;
  • EarComp Zone™ to odpowiednia struktura materiału, która lepiej izoluje delikatne okolice uszu;
  • Czapka wykonana w dużej mierze z poliamidu o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia;
  • Dodatek elastanu zapewnia wygodne przyleganie czapki do głowy;
  • Zachodzący na uszy krój to ich lepsza ochrona przed wychłodzeniem;


Rozmiar: S
Obwód: ok. 48-56 cm
Wysokość: ok. 17 cm

Rozmiar: M
Obwód: ok. 52-66 cm
Wysokość: ok. 17 cm

Skin NODOR® – jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału antybakteryjnymi jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów, które maksymalnie powstrzymują niepożądane działanie mikroorganizmów powstających na ciele w trakcie wydzielania potu. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Dlatego odzież wykonana w ten sposób jest hipoalergiczna, co z pewnością ucieszy osoby zmagające się z uczuleniami.
Sweat Traps® – to technologia oddychających paneli opracowana we włoskich laboratoriach marki X-Bionic mająca na celu maksymalnie efektywne odprowadzanie potu ze skóry. Polega to na zastosowaniu pasków, które przechwytują wilgoć z ciała, magazynują ją, a następnie powierzchnia Expander™ sprawia, że jej nadmiar jest odprowadzany do atmosfery. Pozwala to zachować komfort suchego klimatu skóry w trakcie wzmożonego wysiłku.
Tak
X-BIONIC Skin NODOR®
Skin NODOR® jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Odzież wykonana w ten sposób jest ponadto hipoalergiczna.
Tak
X-BIONIC Sweat Traps®
Strefy Sweat Traps® w odzieży X-BIONIC odpowiadają za optymalne chłodzenie podczas wysiłku. Dokładnie umiejscowione, zapobiegają nieprzyjemnemu uczuciu spływania potu poprzez jego wchłanianie. Następnie pozwalają mu odparować.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu ND-YC29W19U
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta X-BIONIC Apparel Complementaries
Materiał bazowy 90% poliamid, 6% elastan, 4% polipropylen
Styl Czapka beanie
Fason czapki Beanie
Profilowane nauszniki Tak
Wywinięcie Nie
Membrana wiatroszczelna Nie
Otwór na kucyk Nie
X-BIONIC Skin NODOR® Tak
X-BIONIC Sweat Traps® Tak

Czapka termoaktywna X-Bionic Bondear Cap - black/charcoal - opinie klientów

0.0
0 opinie