top

Czapeczki kolarskie

Czapeczki kolarskie to stylowy dodatek dla każdego miłośnika rowerów szosowych, graveli czy ostrego koła. Dopasowane czapki kolarskie z daszkiem z łatwością zmieszczą się pod kask. Czapeczka kolarska to idealny dodatek na lato!
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Wyczyść

Czapeczki kolarskie stanowiły kiedyś jedyne znane wszystkim miłośnikom rowerów nakrycie głowy. Pomimo tego, że obecnie, zarówno na zawodach, jak i w codziennej jeździe na głowie najczęściej gości bezpieczny kask, to magia i urok czapeczek nie przeminął. Nadal kolorowe czapki kolarskie z daszkiem cieszą się duża popularnością wśród entuzjastów kolarstwa, zarówno tych jeżdżących na rowerach szosowych, gravelach, jak i na ostrym kole. Idealnie dopasowane do głowy modele można nosić samodzielnie, ale świetnie wpasowują się też pod szosowy kask. Szeroki wybór kolorystyki sprawia, że bez problemu dobierzemy czapeczkę do każdego stroju.

Czapki kolarskie z daszkiem to wysoka funkcjonalność

Klasyczne czapeczki kolarskie muszą być wyposażone w daszek. Obok mocno dopasowanego kroju, jest to element wyróżniający je spośród innych modeli. Elastyczny daszek może skutecznie chronić przed oślepieniem przez słońce. Dzięki możliwość wywinięcia go do góry, nie będzie nadmiernie ograniczał widoczności. Czapeczki są wykonywane z bardzo elastycznych materiałów, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do każdej głowy. Cienki materiał o technicznych właściwościach zapewnia błyskawiczne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Sprawia też, że na czapkę z łatwością założymy kask i nic nie będzie uwierało. W upalne dni czapki kolarskie z daszkiem nie tylko chronią przed rażącym słońcem, ale skutecznie zapobiegają też spływaniu potu do oczu. W chłodniejsze dni czapeczka kolarska zapewni podstawową ochronę przed szybkim wyziębieniem głowy.