top

Care Plus

Care Plus to produkty, które świetnie sprawdzą się wszystkim podróżnikom i turystom. Lekkie moskitiery, środki przeciw owadom, podręczne apteczki – wszystkie one pozwolą na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa nie tylko w czasie podróży w tropiki.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Kategoria
  Ona
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

 1. -20%
  Moskitiera Care Plus Mosquito Net - Head net Classic
  Moskitiera Care Plus Mosquito Net - Head net Classic
  w tym VAT 47,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 42,99 zł (+12%)
  Rekomendowana cena producenta 59,99 zł (-20%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Care Plus to bezpieczeństwo w czasie podróży

Marka Care Plus powstała w odpowiedzi na realne potrzeby podróżników i turystów, którzy w czasie swoich wypraw byli narażenie na wiele czynników zewnętrznych. Sam producent funkcjonuje od 1990 roku, jednak marka Care Plus została powołana do życia dwa lata później. Wtedy to właśnie wprowadzono na rynek kompaktową apteczkę podróżną, która zawierała tylko niezbędne wyposażenie. Dzięki temu mogła być zabierana dosłownie wszędzie. Zarówno na jednodniowa wycieczkę w góry, jak i na wyprawy na drugi koniec świata. Działalność producenta była skierowana głównie na zagrożenia występujące w tropikach. Stąd też tak dużą wagę poświęca się zabezpieczeniu podróżników przed niebezpieczeństwem zarażenia malarią przenoszoną przez moskity. Podczas wypraw w klimaty tropikalne ochrona przed owadami jest bardzo dużym problemem. Można ją sobie zapewnić na bardzo wysokim poziomie stosując odpowiednie preparaty oraz chroniąc się pod moskitierami. Już ponad 25 lat marka Care Plus skutecznie chroni podróżników przed tymi zagrożeniami.

Produkty Care Plus to bezpieczeństwo w czasie każdej podróży

W szeroki asortymencie marki z pewnością wyróżniają się kompaktowe apteczki podróżne. To element wyposażenia, który jest często pomijany przez turystów, którzy przypominają sobie o nim dopiero wówczas, kiedy będą go potrzebowali na szlaku. Aby zawsze być przygotowanym na niespodziewane sytuacje specjaliści z marki Care Plus opracowali zróżnicowane apteczki, które sprawdzą się podczas wielu aktywności. Większe modele to dobry wybór na kemping, kiedy nie musimy tak bardzo ograniczać bagażu. Najbardziej kompaktowe modele to propozycja dla miłośników trekkingu i wypraw z plecakiem, kiedy cały ekwipunek niesiemy na plecach. W takim przypadku ograniczenie zawartości tylko do niezbędnych elementów pozwala znacznie zmniejszyć wagę apteczki.

Zapewnienie skutecznej ochrony przed owadami stanowi jeden z najważniejszych celów firmy. Aby go zrealizować dostępnych jest wiele produktów, które skutecznie zabezpieczą przed moskitami, komarami czy kleszczami. Po pierwsze marka Care Plus Stawia na fizyczną ochronę w postaci moskitier. Lekkie model pozwolą zabezpieczyć miejsce do spania w każdym klimacie. Dzięki nim skutecznie odgrodzisz się od moskitów w dżungli, jak również przed komarami w polskim lesie. Po drugie producent zapewnia cała serię preparatów odstraszających owady. Spraye, olejki i balsamy odstraszające owady pozwalają znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa w regionach zagrożonych malarią. Połączenie tych dwóch środków zapobiegawczych pozwala znacząco zmniejszyć ryzyko zachorowania.

W ofercie marki Care Plus znajdują się również inne akcesoria poprawiające bezpieczeństwo w czasie podróży do najdalszych zakątków świata. Filtry do wody pozwolą oczyścić ją z zanieczyszczeń. Drobne dodatki takie jak plastry na odciski powstałe podczas długiej wędrówki czy środki kojące po ukąszeniu przez owady sprawią, że spędzanie czasu na łonie przyrody będzie jeszcze przyjemniejsze.

Misja holenderskiej marki

Care Plus stawia sobie niezwykle ambitne cele. Poza wprowadzaniem na rynek coraz nowszych produktów przeznaczonych dla podróżników i eksploratorów, jest nim przede wszystkim wyeliminowanie zagrożenia malarią w klimatach tropikalnych. To choroba, która w w cieplejszych krajach cały czas dotyczy wielu milionów osób. Choć wygląda to na bardzo ambitne postanowienie, specjaliści z marki Care Plus głęboko wierzą, że zagrożenie malarią uda się w pełni wyeliminować w 2030 roku. Aby jak najlepiej zbliżyć się do tego celu, część środków pozyskanych ze sprzedaży produktów turystycznych jest przekazywana na działalność w krajach tropikalnych, które same nie są w stanie skutecznie walczyć z malarią. Dzięki wprowadzanych na tych terenach innowacjom rokrocznie udaje się ochronić przed zachorowaniem coraz większą liczbę osób.

Produkty Care Plus w sklepie 8a.pl

Oferujemy szeroki wybór produktów holenderskiej marki, które wyśmienicie sprawdzą się nie tylko podczas wyjazdów w tropiki, ale również podczas letnich wypraw w polskie góry czy wyjazdów turystycznych na mazury. Wszędzie tam gdzie dużym problemem są kleszcze i komary, produkty marki Care Plus spiszą się wyśmienicie.