top

Buty podejściowe Garmont

Buty podejściowe Garmont ® to obuwie górskie idealne na drogi wspinaczkowe o niskiej wycenie, podejścia pod skały, lekki trekking czy via ferraty. Czyli wszędzie tam, gdzie od buta oczekujemy pewnego wsparcia, stabilizacji i doskonałej przyczepności do podłoża.
Zobacz jako Siatka Lista

26 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

26 Produkty

Wyczyść

Buty podejściowe Garmont — szeroki wybór modeli

Jak przystało na włoską markę Garmont, jej obuwie podejściowe wykonane jest wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu cechuje się wieloma pożądanymi właściwościami. Jest niezwykle elastyczne i wytrzymałe. Producent oferuje szeroki wybór modeli, co sprawia, że buty podejściowe Garmont są wyjątkowo uniwersalne! Z powodzeniem znajdziesz wśród nich produkty o bardziej elastycznej podeszwie zapewniającej zwiększoną amortyzację, jak i modele o sztywniejszej konstrukcji, których zastosowanie nie zakończy się na podejściu pod ścianę. W ofercie producenta znajdziesz buty stricte podejściowe, lecz i takie, które z powodzeniem nadadzą się na trekkingi, czy via ferraty!

Nowoczesne technologie

Buty podejściowe Garmont wykorzystują wiele rozwiązań technologicznych znanych z innych modeli marki. Jeśli zależy Ci na wzmożonej ochronie przed opadami, sięgnij po modele z membranami GORE-TEX® lub G-Dry. Te nie tylko ochronią Twoje stopy przed przemoczeniem, ale również pozwolą na zachowanie komfortowej oddychalności.  Aby zabezpieczyć obuwie przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym, posiada ono otoki w newralgicznych miejscach. Dzięki nim nie musisz przejmować się wystającymi ze szlaku przeszkodami, czy ostrymi kamieniami. Jednak najważniejsza w podejściówkach bez wątpienia jest podeszwa. Buty podejściowe Garmont oferowane są z szerokim wyborem rozwiązań od różnych producentów. Warto więc zastanowić się, do czego wykorzystamy nasze nowe obuwie. Jeśli zależy nam na pokonywanie dalszych dystansów, odpowiednim wyborem będą modele ze sztywniejszą podeszwą. Jeśli zaś potrzebujesz maksymalnego tarcia, swój wybór powinieneś skierować w stronę miększych mieszanek gumy!

Buty podejściowe Garmont w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz damskie, jak i męskie obuwie podejściowe Garmont! W zależności od swoich preferencji z pewnością znajdziesz w ich ofercie idealny dla siebie model! Możesz wybierać spośród produktów zabezpieczonych przed opadami, lub skupić się na funkcjonalnej stronie obuwia. Bez względu na to, czy wybierasz się na via ferraty, czy szukasz czegoś wyłącznie do podejścia pod ścianę, buty podejściowe Garmont spełnią wszelkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania!