top

Butelka z filtrem Lifestraw Go Stainless Steel - black

279,99 zł - aktualna cena
305,99 zł - najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką (-8%)
339,99 zł - rekomendowana cena producenta (-18%)
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.

Kup teraz, wyślemy jutro

Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Orlen Paczka
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 248,99 zł 8,99 zł - nie dotyczy -
≥ 249 zł 0 zł! - nie dotyczy -
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 248,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 249 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 248,99 zł 12,99 zł 12,99 zł
≥ 249 zł 0 zł! 0 zł!

Butelka z filtrem Lifestraw Go Stainless Steel to wszechstronny produkt, który sprawdzi się podczas terenowych trekkingów i biwaków, oferując podręczny dostęp do wody pitnej. Model został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na skrajne temperatury i korozję. Butelka o podwójnych ściankach oferuje próżniową izolację, dzięki której niska temperatura napoju zostanie skutecznie podtrzymana przez wiele godzin. Produkt wyróżnia się niezwykle praktyczną konstrukcją, uzupełnioną o karabinek, który umożliwi przytroczenie butelki do plecaka miejskiego, bądź turystycznego. 

Marka Lifestraw zapoczątkowała swoją działalność poprzez pomoc ofiarom klęsk żywiołowych. Z czasem ekwipunek Lifestraw znalazł zastosowanie w segmencie outdooru i turystyki. Produkty Lifestraw efektywnie redukują potrzebę kupna wody butelkowanej, ograniczając tym samym ilość odpadów generowanych do środowiska. Zarówno filtry, jak i butelki filtrujące zapewniają łatwy i podręczny dostęp do wody pitnej, niezależnie od warunków wykonywanej aktywności.    

Butelka z filtrem Lifestraw Go Stainless Steel to świetne rozwinięcie podstawowego filtra. Poręczny, podłużny filtr wbudowano bowiem w wytrzymałą butelkę. Dzięki niej nie potrzebujemy dodatkowego naczynia do nabierania wody i nie musimy pić jej bezpośrednio ze strumienia czy jeziora. Wystarczy bowiem napełnić butelkę, a przy każdym łyku woda zostanie oczyszczona. Butelka sprawdza się nie tylko na szlaku, ale również w miejscach, gdzie nie jesteśmy pewni wysokiej jakości wody.

W butelce zastosowano specjalny filtr HollowFiber. Działa on na zasadzie mechanicznej. Dzięki mikroskopijnym porom zatrzymuje zanieczyszczenia o średnicy powyżej 0,2 µm. Składają się na nie bakterie, pasożyty, pierwotniaki, a także większe zanieczyszczenia, a więc podstawowe zagrożenie, jakie czyha na nas podczas korzystania z przydrożnych źródeł wody. Zastosowany filtr pozwala na przefiltrowanie około 4000 litrów wody, dzięki czemu może być użytkowany przez bardzo długi czas. W czasie użytkowania warto „przedmuchiwać” filtr czystą wodą, aby pozbyć się części zanieczyszczeń z filtra i ułatwić przepływ wody. Aby butelka LifeStraw służyła Ci jak najdłużej, warto zadbać o prawidłową konserwację. Jeśli przez pewien czas nie planujesz korzystać z butelki – wyjmij i wysusz filtr, przechowując w torebce strunowej, a samą butelkę zdezynfekuj roztworem ¼ łyżeczki wybielacza z 2 szklankami czystej wody. Przechowuj butelkę LifeStraw wypełnioną do połowy wodą z 1 łyżeczką soli. Uniemożliwi to rozwój pleśni lub glonów, jednocześnie utrzymując mikro-filtr nawilżony, gdy butelka będzie nieużywana.

Prosta zasada działania butelki z filtrem Lifestraw Go ułatwia użytkowanie. Wystarczy nalać wody do wnętrza i zacząć pić. Model ten pozwala znacznie zredukować zapasy wody zabierane na całodzienne wędrówki i korzystać z przydrożnych potoków i jezior. Filtr stanowi idealne rozwiązanie, kiedy w trasie skończy się zapas czystej wody. Załączony karabinek sprawia, że butelkę bez problemu zabierzesz ze sobą na jednodniowy wypad w góry, jak i przytroczysz do plecaka trekkingowego na kilkutygodniową wyprawę. W zimie filtr powinien być chroniony przed zamarznięciem, jednak dzięki jego kompaktowym rozmiarom można go z łatwością włożyć pod kurtkę lub do śpiwora.

Butelka Lifestraw Go Stainless Steel - najważniejsze cechy:

  • Rozkładany ustnik pozwala na wygodne picie z butelki;
  • Butelka wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej;
  • Załączony karabinek do przypięcia butelki do plecaka;
  • Łatwość obsługi- filtr działa w momencie picia;
  • Filtrowanie oparte o specjalną membranę HollowFiber, bez udziału środków chemicznych;
  • Filtr zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy powyżej 0,2 µm, a więc zdecydowaną większość bakterii (do 99,99%), pasożytów, pierwotniaków (do 99,9%) i zanieczyszczeń drobnocząsteczkowych;
  • Filtr nie zatrzymuje wirusów;
  • Może przefiltrować do 4000 l wody.

Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu LSG1SSBKWW
Kolor czarny
Płeć Unisex
Waga ~ 480 g
Pojemność dokładna ~ 710 ml
Wymiary ~ 240 x 85 mm
Akcja2 FRESH10
Outlet Nie
Przeznaczenie Turystyka piesza / Hiking

Lifestraw Go Stainless Steel - opinie klientów

0.0
0 opinii