top

Brubeck GOPR

Brubeck GOPR to odzież termoaktywna, której używają między innymi ratownicy z Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzięki temu masz pewność, że doskonale spisze się w najbardziej wymagających, górskich warunkach. Sprawdź produkty ze znaczkiem Wybór GOPR Brubeck – czapki, koszulki, legginsy i inne!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Odzież Brubeck GOPR to najwyższa jakość

Ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przeprowadzają akcje ratunków bez względu na warunki pogodowe. Latem w upale i w czasie ulew, zimą w przy trzaskających mrozach, w śnieżycach i wichurach. Wysiłek podejmowany w czasie wielu takich akcji jest nieporównywalny z niczym innym. Dlatego wszyscy ratownicy wybierają tylko najlepszą dostępną odzież, która zapewni organizmowi optymalne warunki do działania w każdy okolicznościach Odzież termoaktywne oznaczona jako Wybór GOPR Brubeck świetnie sprawdza się w warunkach ekstremalnych. To sygnał, że doskonale sprawdzi się też podczas podejmowania innych górskich wyzwań.

Wśród odzieży GOPR Brubeck wybieranej przez ratowników górskich z pewnością wyróżnia się bielizna termoaktywna. To podstawa każdego zestawu ubrań do górskich czy sportowych aktywności. Mające cały czas kontakt z ciałem koszulki, majtki czy legginsy muszą skutecznie odprowadzać wilgoć na zewnątrz i jednocześnie oferować wysoką oddychalność. Idealnie dopasowane do sylwetki modele Brubeck GOPR doskonale spełniają swoje zadanie. Nie krępują przy tym ruchów i szybko wysychają, dzięki czemu odzież jest zawsze gotowa do użycia. Wśród dostępnych modeli znajdują się również czapki Brubeck GOPR. Dochód z ich sprzedaży jest przekazywany na fundację GOPR, wspierając działania ratowników w terenie oraz finansując niezbędny sprzęt.