top

Bielizna termoaktywna The North Face

Bielizna termoaktywna The North Face ® to modele zaprojektowane z myślą o aktywnych miłośnikach i miłośniczkach górskich sportów. Szybkoschnąca bielizna oddychająca, której celem jest zapewnienie Ci komfortu termicznego.
Zobacz jako Siatka Lista

27 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

27 Produkty

Wyczyść

Bielizna termoaktywna The North Face — legendarna jakość i wsparcie

Amerykańska marka The North Face to nie bez powodu jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży i obuwia w branży outdoorowej. Połączenie legendarnej wręcz jakości, kilkudziesięcioletniego doświadczenia i technicznie zaawansowanych materiałów sprawia, że po kolejne produkty marki sięgają najbardziej wymagający fani turystyki, biegów, czy narciarstwa. Bielizna termoaktywna The North Face będzie doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Zapewni bowiem doskonałe wsparcie, niezależnie od podjętej aktywności. W kolekcji marki znajdziemy różne produkty Od fig i staników, przez getry i bluzy, aż po uniwersalne, całoroczne koszulki termoaktywne The North Face. Odzież termoaktywna amerykańskiego producenta jest jednak nie tylko funkcjonalna, ale również przyjazna środowisku! Część z modeli jest bowiem oparta o włókna syntetyczne pozyskane metodą recyklingu. Dzięki tej decyzji firma zmniejsza swój wpływ na ekosferę. Redukuje emisję CO2 procesu produkcji oraz swoje zapotrzebowanie na dziewicze włókna syntetyczne. Te są tworzone z paliw kopalnych, których wydobycie trwałe wpływa na kondycję planety.

Nowoczesne tkaniny kluczem do komfortu podczas aktywności

Bielizna termoaktywna The North Face jest wykonana z zaawansowanych materiałów syntetycznych o pożądanych właściwościach. Ta niezwykle istotna warstwa odzieży, jako jedyna ma bezpośredni kontakt z naszą skórą. To ona ma więc za zadanie jak najszybciej przechwycić powstałą na skórze wilgoć i przekazać ją dalej. Efektem jest zachowanie uczucia suchości i optymalnej temperatury ciała. Możemy liczyć na to za sprawą wysokiej oddychalności i kluczowych cech szybkoschnących. Co więcej, materiały syntetyczne są niezwykle lekkie, a ich specjalne wykończenie sprawia, że chronią nas również przed wychłodzeniem organizmu. Bielizna termoaktywna The North Face jest dzięki temu niezwykle praktyczna i funkcjonalna. Tkaniny, z jakich tworzy się odzież, są delikatne w dotyku, co w połączeniu z płaskimi szwami nie powoduje podrażnień, ani otarć skóry. W kolekcji znajdziecie damskie, oraz męskie modele bielizny termoaktywnej The North Face. Każdy więc znajdzie zestaw idealnie dopasowany do swoich planów i preferencji!