top

Bielizna termoaktywna Icebreaker

Bielizna termoaktywna Icebreaker ® została wykonana z naturalnych włókien, które mają właściwości bakteriostatyczne i antyalergiczne. Wełna merino świetnie oddycha oraz posiada rewelacyjne właściwości termoregulacyjne.
Zobacz jako Siatka Lista

137 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

137 Produkty

na stronę
Wyczyść

Bielizna termoaktywna Icebreaker — najwyższa jakość i komfort!

Marka Icebreaker to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży termoaktywnej na świecie. Ich kluczem do sukcesu było połączenie nowoczesnych metod produkcyjnych z najwyższej jakości wełną merino. To dlatego, bokserki, getry, bluzy i koszulki termoaktywne Icebreaker wybierane są przez najbardziej wymagających turystów. Bielizna termoaktywna Icebreaker to szeroki wybór produktów! Niektóre z nich powstają w 100% z wełny owiec merynosów, inne posiadają funkcjonalne dodatki włókien syntetycznych lub Tencel®. To, co z pewnością wyróżnia markę, jest również proekologiczne podejście! Produkty powstają bowiem w oparciu o materiały pochodzące z recyklingu, co pozwala zredukować emisję dwutlenku węgla do atmosfery, oraz ilość zalegających na światowych wysypiskach śmieci! Bielizna termoaktywna Icebreaker za sprawą swego dopracowania zapewnia maksymalny możliwy komfort. Możemy więc liczyć na zachowanie optymalnej temperatury ciała, uniknięcie powstawania podrażnień i utrzymanie pożądanej suchości skóry. Co więcej, w ofercie marki znajdziemy bluzy i legginsy termoaktywne Icebreaker całkowicie pozbawione szwów!

Wysokogatunkowa wełna merino kluczem do sukcesu

Bielizna termoaktywna Icebreaker to bez wyjątku konstrukcje zawierające w sobie niezwykle funkcjonalną wełnę merino. Produkt ten, jak żaden inny, doskonale nadaje się na pierwszą warstwę górskiego stroju. Dlaczego? Dlatego, że posiada doskonałe właściwości termoregulujące. Pozwala na magazynowanie ciepła, co chroni nas przed wychłodzeniem, lecz w trakcie wzmożonego wysiłku jest w stanie skutecznie oddalić ryzyko przegrzania. Wełna merino sprawnie pochłania pot powstały na skutek wysiłku i odparowuje go. Wbrew obiegowej opinii, wełna tego typu nie gryzie! Jest niezwykle miękka i nie powoduje podrażnień. Odzież termoaktywna z wełny merino posiada również właściwości bakteriostatyczne. Dzięki nim zachowuje swą świeżość na długi czas! Bielizna termoaktywna Icebreaker może choć nie musi, posiadać dodatki w swym składzie. Najpopularniejszym jest nylon. To syntetyczne włókno ma bowiem za zadanie zapewnić nam zwiększoną trwałość tkaniny, oraz wspomóc jej właściwości szybkoschnące. Kolejnym popularnym dodatkiem jest Tencel®. Ten wspomaga odychalność i jest niezwykle ekologiczny, oraz całkowicie biodegradowalny!