top

Bielizna termoaktywna Hannah

Bielizna termoaktywna Hannah to modele przygotowane zarówno do turystyki, jak i sportu. Dopasowane do sylwetki modele zapewniają optymalne właściwości izolacyjne, a dzięki wysokiej rozciągliwości oferują też pełną swobodę ruchów. Damska i męska bielizna termoaktywna Hannah to świetny wybór dla wszystkich aktywnych osób.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Bielizna termoaktywna Hannah do wszelkich outdoorowych aktywności

Czeska marka Hannah to ceniony przez turystów producent odzieży i sprzętu outdoorowego. Firma stawia na sprawdzone rozwiązania i wysoką jakość swoich produktów. Jej wyróżnikiem jest również atrakcyjna cena, która pozwala skompletować odpowiedni ekwipunek zarówno początkującym, jak i zaawansowanym turystom i turystkom. Bielizna termoaktywna Hannah to uniwersalny wybór. Sprawdzi się równie dobrze na turystycznym szlaku i podczas aktywności sportowych. Pierwsza warstwa naszego stroju, ma ogromne znaczenie dla komfortu. To ona ma bezpośredni kontakt ze skórą i pozwala na przekazywanie wilgoci do kolejnych warstw outdoorowej cebulki, takich jak bluzy, czy kurtki Hannah.

Nowoczesne tkaniny zapewniające maksymalny komfort termiczny

Bielizna termoaktywna Hannah to produkty, które powstają z tkanin syntetycznych. Te są wyjątkowo lekkie i jednocześnie łatwe w konserwacji. Ich pranie nie wymaga specjalnych środków, bielizna może być suszona w suszarce. Tkaniny za sprawą odpowiedniego splotu zapewniają wysoki poziom oddychalności, co w połączeniu z szybkoschnącymi właściwościami sprawia, że nasza skóra pozostaje sucha. Pot powstały na skórze podczas wysiłku, jest skutecznie pochłaniany i odparowywany. Bielizna termoaktywna Hannah powstaje w dopasowanym kroju, dodatki odpowiednich włókien elastycznych sprawiają, że nasz ruch jest nieskrępowany. Konstrukcja oparta o płaskie szwy minimalizuje ryzyko powstawania otarć, czy podrażnień skóry. W kolekcji bielizny znajdziecie, zarówno bluzy, jak i legginsy termoaktywne Hannah. Odpowiednio skompletowany zestaw pozwoli wam zachować komfort termiczny i przyjemne uczucie suchości podczas aktywności w terenie. Bieliznę ubierzecie zarówno podczas pieszej turystyki, biegania, jak i narciarstwa.

Hannah bielizna termoaktywna dla niej i dla niego w sklepie 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie szeroki wybór produktów tej uznanej czeskiej marki. Jej bielizna sprawi, że z łatwością zachowacie komfort podczas aktywności. Dopasowane bluzy i getry pozwolą wam zachować optymalną temperaturę ciała w trakcie wysiłku. Produkty dostępne są w damskich, jak i męskich wersjach. Każdy więc z powodzeniem skompletuje bieliznę, która sprawdzi się podczas aktywności outdoorowych niezależnie od pogody. Bielizna termoaktywna Hannah to idealny wybór dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowniczek i użytkowników.