top

Zestaw chwytów Ocun Jugs - violet

306,59 zł 364,99 zł
-16% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 306,59 zł
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw chwytów Ocun Jugs to wszechstronne chwyty wspinaczkowe, które pomogą w ułożeniu dróg na sztucznych ściankach. 10 klam o różnej wielkości i kształtach pozwoli wprowadzić nieco urozmaicenia.

Szeroka oferta zestawów chwytów wspinaczkowych firmy Ocun, prezentująca całą gamę kształtów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników wspinaczki. Możliwość ich montażu w dowolnej konfiguracji pozwoli na stworzenie sztucznej drogi wspinaczkowej, która spełni Twoje oczekiwania treningowe i pomoże Ci utrzymać doskonałą formę. Chwyty zostały wykonane z wytrzymałego na pęknięcia tworzywa, które zapewnia świetne tarcie i dzielnie zniesie intensywną eksploatację.

Zestaw Holds Set 5 Jugs składa się z 10 klam o różnej wielkości i kształtach — od dużych, po małe, mniej lub bardziej zagięte, te wypukłe oraz te nieco mniej. Pozwolą na łatwy chwyt w czasie wspinaczki, będąc dopełnieniem sztucznej ścianki.

Zestaw klam Ocun Holds Set 5 Jugs pozwoli Ci na wprowadzenie odpowiednich modyfikacji w stopniu trudności drogi wspinaczkowej. Dzięki nim zachowasz odpowiedni balans, otrzymując pożądany stopień trudności.

W zestawie znajduje się 10 szt. klam: 2 x XS, 2 x S, 2 x M, 2 x L, 2 x XL;

Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 2695
Kolor fioletowy
Płeć Unisex
Akcja -
Materiał podstawowy Poliester
Akcja3 Total Last Sale
Outlet Nie
Przeznaczenie Wspinaczka / Bouldering
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Jugs - opinie klientów

0.0
0 opinii