top

The North Face Bieganie

Wybierz odzież i obuwie biegowe The North Face. Bieganie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i komfortowe. Z lekkością przemierzaj drogę do wyznaczonego celu treningowego i szybko osiągnij szczyt!
Zobacz jako Siatka Lista

147 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

147 Produkty

na stronę
Wyczyść

The North Face prezentuje kolekcję BIEGANIE

Dalej, wyżej, mocniej. The North Face prezentuje kolekcję BIEGANIE i TRENING przeznaczoną dla tych, którzy nieustannie pracują nad podniesieniem swoich osiągnięć w górach. Bieganie i trening to dla nich podstawa budowania formy, wytrzymałości i lepszej wydolności. Zarówno trening, jak i jego górski cel, łączy potrzeba pełnej swobody ruchów oraz doskonałego odprowadzania wilgoci. Biegaj i trenuj w odzieży zapewniającej oddychalność i ciepło w każdych temperaturach. Z lekkością przemierzaj drogę do wyznaczonego celu treningowego. Swobodnie pokonuj metry przewyższenia zmierzając na szczyt. Wybierz buty biegowe The North Face stawiając na maksymalną amortyzację każdego kroku i niezawodną przyczepność w terenie.

Odzież The North Face – bieganie w komfortowych warunkach niezależnie od pogody

Obuwie i odzież do biegania zdecydowanie różnią się od modeli wybieranych do trekkingu czy wspinaczki. Każdy element odzieży musi być bowiem podporządkowany dwóm zasadniczym cechom. Powinien charakteryzować się wysoką oddychalnością oraz lekkością. Aby je osiągnąć projektanci marki The North Face stosują w odzieży biegowej najnowsze dostępne rozwiązania. Niezwykle cienkie, ale jednocześnie bardzo mocne materiały pozwalają tworzyć minimalistyczne kurtki, bluzy i spodnie, które zapewniają optymalną ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, a jednocześnie nie obciążają biegacza.

Buty biegowe The North Face

Odpowiednio zaprojektowane buty trailowe to podstawa przy takiej aktywności jak bieganie. The North Face w swojej ofercie posiada specjalne obuwie trailowe, które od podstaw powstaje z myślą o przemierzaniu górskich ścieżek i szlaków. Wyjątkowo lekka konstrukcja cholewki zapewnia wyśmienitą oddychalność, zapewniając stopom komfortowy klimat. Jednocześnie całość jest skutecznie zabezpieczona przed łatwym uszkodzeniem o skały czy korzenie. Zastosowane w butach biegowych The North Face podeszwy oferują bardzo dobrą przyczepność na zróżnicowanych typach podłoża dzięki zastosowaniu agresywnego bieżnika oraz odpowiedniego rodzaju gumy.

Sprzęt i odzież do The North Face - bieganie w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroką ofertę sprzętu i odzieży dla miłośników i miłośniczek szybkiego pokonywania szlaków. Jeśli tylko kochasz bieganie, The North Face z pewnością przygotował modele, które doskonale sprawdzą się w czasie Twoich treningów czy zawodów. Produkty dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania to przede wszystkim wysoka wytrzymałość i doskonałe właściwości użytkowe. Sprawdź dopracowane buty i odzież biegową TNF w terenie, do którego zostały stworzone.

Sprawdź również inne kategorie biegowe!

Salomon Buty do biegania Arcteryx Buty do biegania La Sportiva Buty do biegania Spodenki do biegania Salomon Plecaki biegowe