top

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 0 (183 cm) - orange haze/dark steel

839,99 zł 999,99 zł
-16%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 0 (183 cm) to połączenie nawzajem uzupełniających się cech, dzięki czemu tworzy funkcjonalną całość, która świetnie sprawdzi się podczas nocowania w trenie w okresie zimowym. Zapewni wygodę osobom mierzącym do 1,83 cm.

Jakim jednym słowem można opisać śpiwór turystyczny Marmot Trestles Elite Eco 0? Funkcjonalność. Cecha ta wynika z szeregu aspektów, jak na przykład wykorzystanie dodatkowego zamka, dzięki któremu będzie zapewniona odpowiednia cyrkulacja powietrza, sprawdzająca się, kiedy poczujesz, że jest Ci zbytu ciepło.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles Elite Eco 0 wykorzystuje ocieplinę HL-ElixR ECO, której zawdzięczać będziesz odpowiednią izolację od chłodu podczas zimowej nocy. Jej włókna dobrze utrzymują wytworzone przez użytkownika ciepło, chroniąc przed wyziębieniem organizmu. Kolejną ich zatlą jest fakt, iż powstały w drodze recyklingu, dzięki czemu zatroszczono się o otaczającą nas naturę. Ponowne wykorzystanie materiałów pozytywnie wpłynęło na zmniejszenie ilości pozornie niepotrzebnych już tworzyw, które przez długi czas rozkładałoby się w środowisku. Syntetyczne włókna charakteryzują się również zdolnościami szybszego wysychania, dzięki czemu w krótszym czasie po kontakcie z wilgocią będą w pełni gotowe do zadbania o Twój komfort termiczny.

Dzięki wielu funkcjonalnym rozwiązaniom zastosowanym w śpiworze turystycznym Marmot Trestles Elite Eco 0, będziesz mógł cieszyć się komfortowym jego użytkowaniem. Wyposażony został w kieszonkę, która umożliwia Ci wygodne przechowanie drobiazgów, które mogą przydać się podczas nocnego przebudzenia. Specjalna konstrukcja 3D Footbox zapewnia z kolei wygodę w okolicy stóp. Część ta odchyla się na zewnątrz, pozwalają Ci na ich odpowiednie ułożenie oraz ogrzanie. Ponadto model ten wyposażony został w zamek na panelu przednim, który umożliwi Ci wentylację, redukując niekomfortowe uczucie przegrzania. Warto zwrócić także uwagę na anatomicznie zbudowaną część w okolicy głowy 3D Hood Construction, która dobrze się do niej dopasuje, lepiej zabezpieczając te newralgiczne miejsce przez wyziębieniem. Nie musisz się także obawiać niewygodnego transportu mocelu. O ten aspekt zadba dołączony w zestawie worek kompresyjny.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles Elite Eco 0 został zaprojektowany z myślą o izolacji od chłodu podczas zimowych nocy spędzanych w terenie,

* Marmot Trestles Elite Eco 0 najważniejsze cechy:*
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną HL-ElixR ECO zapewni optymalny komfort termiczny;
 • 100% ociepliny pochodzi z recyklingu;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
-9,1°C -16,5°C -37,2°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Pomarańczowy
Płeć Męskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 20D 100% Poliester Taffeta
Materiał zew. 20D 100% Poliester Ripstop
Na wzrost do 183 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur -9,1°C/-16,5°C/-37,2°C
Wypełnienie ElixR ECO

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 0 (183 cm) - orange haze/dark steel - opinie klientów

0.0
0 opinie