Materac dwuosobowy Exped SynMat HL Duo Winter M

1 214,39 zł 1 379,99 zł
12% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Materac dwuosobowy Exped SynMat HL Duo Winter M doskonale sprawdzi się na kempingach i biwakach, na które wybierasz się ze swoją drugą połówką. Ten model oferuje izolację w temperaturze gruntu na poziomie -20 °C, co pokazuje się, że skorzystasz z niego zimą. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż chroni przed zimnem oraz zapewnia maksymalną wygodę snu.

Anatomiczny profil materaca sprawi, że skutecznie zregenerujecie swoje siły i o poranku wstaniecie wypoczęci. Jest to bardzo ważne, gdyż spadnie na klasycznych karimatach, szczególnie na dłuższych wypadach nie jest dobrym pomysłem. Noc ma służyć Twojemu komfortowi, dlatego warto wybierać najlepsze rozwiązania go zapewniające.

Materac dwuosobowy Exped SynMat HL Duo Winter M wykonany jest w całości z poliestru, który bardzo dobrze sprawdza się w warunkach outdoorowych. Dzieje się tak dlatego, że jest on szybkoschnący, więc wilgoć naturalnie powstająca w trakcie snu będzie sprawnie odprowadzana. Jest to ważne szczególnie w cieplejszym okresie i istotnie pozwala zaznać zdrowego wypoczynku. Dodatkowo gęstość materiału wynosi 20 Denierów, dlatego jest on odpowiednio trwały, by bezpiecznie korzystać z materaca Exped wewnątrz namiotu. Ogranicza to powstawanie przetarć, co również ma znaczenie podczas transportu.

Ten model oferuje również sporą dawkę izolacji, która pozwoli na sen mimo zimowej aury. Odpowiada za nią pianka Texpedloft, która istotnie ograniczy ryzyko wychłodzenia od podłoża. Pozwoli to czuć się bezpiecznie pod kątem termicznym, kiedy lubisz biwaki i kempingi w mroźnym okresie.

Materac dwuosobowy Exped SynMat HL Duo Winter M na stronie, na której śpisz, pokryto powłoką antypoślizgową GripSkin. Dzięki niej pokrowiec, który na materac naciągniesz, nie zsunie się, a kiedy śpisz bez pośrednich warstw, to rozwiązanie okaże się równie praktyczne. Jednocześnie materac dwuosobowy Exped AirMat HL Duo M jest bardzo miły w dotyku. Podnosi to komfort snu i sprawia, że ryzyko powstania podrażnień skóry jest wykluczone. Ten model w newralgicznych miejscach jest podklejony laminatem TPU. Jest to ważne, gdyż duża komora powietrzna musi być szczelna i trwała, by znosić biwakowe wykorzystanie.

Materiały materaca Exped mają certyfikat Oeko-Tex® 100. Oznacza on, że nie zastosowano tu szkodliwych związków chemicznych, które negatywnie mogłyby wpływać na zdrowie. Oeko-Tex® 100 potwierdza także bardziej ekologiczną metodę produkcji, co wynika właśnie z niestosowania nieprzyjaznych chemikaliów.

Materac dwuosobowy Exped SynMat HL Duo Winter M ma anatomiczny kształt, który stanowi podstawę do zdrowego i komfortowego snu. Ta konstrukcja opracowana jest tak, by zachowanie naturalnego ułożenia ciała było możliwe, co skutkuje niczym nieskrępowanym snem. Dodatkowo do zestawu dołączono pompkę Exped Schnozzel Pumpbag. Umożliwia ona sprawne i szybkie pompowanie, w czym wspierana jest przez wysokoprzepływowe zawory.

Materac Exped SynMat HL Duo Winter M – najważniejsze cechy:

 • Lekki materac dwuosobowy Exped wykonany z poliestru o gęstości 20 Denierów;
 • Materiał jest szybkoschnący, więc sprawnie odprowadza nadmiar wilgoci;
 • Współczynnik R-Value na poziomie 5.2, będzie dobrze sprawdzał się w temperaturze -20°C;
 • Za izolację odpowiada 200 g/m² pianki Texpedloft, która skutecznie ograniczy ryzyko wychłodzenia od podłoża;
 • Powłoka GripSkin ma cechy antypoślizgowe i jest bardzo miła w dotyku;
 • Połączenia materiału podklejono laminatem TPU;
 • Ekologiczny Oeko-Tex® 100 oznacza, że zastosowany materiał nie jest szkodliwy dla człowieka;
 • Pianka Texpedloft ma certyfikat bluesign®;
 • Anatomiczny kształt materaca Exped to wygodna i zdrowa podstawa snu;
 • W zestawie z pompką Exped Schnozzel Pumpbag, która sprawnie wypełnia materac powietrzem;
 • Łatwe pompowanie dzięki wysoko przepływowym zaworom;
 • Wysoka kompresyjność materaca pozwala złożyć go do niewielkich rozmiarów i wygodnie transportować;
 • W zestawie z pokrowcem transportowym i zestawem naprawczym;

Współczynnik R-Value wynosi 5,2 (ASTM F3340)/5,00 (EMPA) dla temperatury -20 °C.

Użyte materiały:
Główny: 100% poliester 20D;
Wzmocnienia: polieter TPU;
Ocieplina: 200 g/m² Texpedloft;
Wymiary użytkowe:
Długość: ok. 183 cm;
Szerokość ramion: ok. 105 cm;
Szrokość dolnego odcinka: ok. 82 cm;
Grubość: ok. 7 cm;

Certyfikat Oeko-Tex® przyznawany jest tkaninom, w których składzie nie znajdują się szkodliwe substancje w stężeniach negatywnie wpływających na zdrowie człowieka. Takie produkty z nich wykonane wolne są od pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, czy barwników alergizujących oraz zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Ten ekologiczny certyfikat przyznawany jest przez organizację TUV Rheinland. By uzyskać ten symbol, marka musi na każdym etapie produkcji badać swoje produkty, a wyniki dostarczać do stowarzyszenia. To szczegółowe badanie dotyczy nie tylko zastosowanego włókna, ale także guzików, czy metek.
bluesign® – jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign, a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex
Grubość 7 cm
Pianka 200 g/m² Texpedloft
Wymiary ok. 183 x 105 x 7 cm
Pokrowiec V
Współczynnik R-Value 5,2
Typ Materac dmuchany
Zestaw naprawczy V

Materac dwuosobowy Exped SynMat HL Duo Winter M - opinie klientów

0.0
0 opinie